Stanovte predajnú cenu správne

Väčšina predávajúcich dnes pristupuje k predaju so značnou dávkou obáv. „Získam z mojej nehnuteľnosti, čo som za ňu zaplatil? Vrátia sa mi peniaze, ktoré som vložil do rekonštrukcie? Ostane mi niečo po splatení úveru?“ Vo väčšine prípadov je výsledkom takého zvažovania nadhodnotená ponuková cena a nesprávna cenová a predajná stratégia.

Hrajte s trhom

Nie je pravdou, že súčasná situácia na trhu nepraje predávajúcemu. Stagnujúca úroveň cien len znamená, že pri predaji nie je priestor na omyl. Musíte jednoducho riadiť predaj Vašej nehnuteľnosti namiesto reagovania. Poraďte sa s overeným realitným expertom aby ponuková cena a predajná stratégia zodpovedali aktuálnej situácii na trhu.

Čas je Váš nepriateľ

Najlepšia cenu akú za svoju nehnuteľnosť na dnešnom trhu dostanete, je cena, ktorú dostanete teraz. Každý ďalší mesiac, ktorý je Vaša nehnuteľnosť v ponuke na predaj, znamená nižšiu predajnú cenu. Využite preto element novosti a zrealizujte predaj v krátkom a intenzívnom predajnom období.

Stratégia a taktika

Najlepší spôsob ako začať je poradiť sa s niektorým z našich maklérov. Ich znalosť aktuálnej situácie a alternatívnych prístupov k predaju môže znamenať presne tú strategickú výhodu, ktorú potrebujete pre dobrý predaj. Požiadajte nás o bezplatné ocenenie Vašej nehnuteľnosti a predvedčte sa, že naši makléri vedia o čom hovoria.

Pošlite nám základné informácie a my vám zadarmo stanovíme cenu a poradíme, ako predať čo najvýhodnejšie.

 

Údaje o nehnuteľnosti