Referencia

3-izbový byt v pôvodnom stave, Prievozská ul. Bratislava-Nivy

Vážená pani Homolková, vážený pán Martin Čapo,
Už v júni 2015 sme spolu s bratom vedeli, že predáme horeuvedenú nehnuteľnosť. Nakoľko sa byt nachádza v tesnej blízkosti  (APOLLO) vašej spoločnosti, rozhodli sme sa pre RB., ktorú poznáme aj z televíznej relácie Nové bývanie. Oslovili sme p. Homolkovú. Dohodli sme si nezáväzné stretnutie  v predmetnom byte. Na túto  schôdzku prišla milá, príjemná dáma, ktorá predstavila vašu realitnú spoločnosť, seba, priniesla brožúrky aj návrhy zmlúv. Oboznámila o cenách na trhu, poradila ako pripraviť byt na predaj. Ešte sme však nemali všetky doklady, potrebné k predaju (dedičské konanie, LV). Aj keď sme sa pokúšali sami nájsť kupca, táto naša aktivita nás dostala do slepej uličky.
Začiatkom novembra sme mali všetky doklady pripravené, podpísali sme Zmluvu o sprostredkovaní predaja nehnuteľnosti. Pani Homolková pripravila perfektnú prezentáciu bytu, čoho dôkazom bol  okamžitý záujem niekoľkých kupujúcich. Oceňujem predovšetkým vysokú úroveň informovanosti. Celý proces predaja prebiehal tak, že som sa nemusela osobne angažovať. Okamžite som bola informovaná o všetkých obhliadkach, či telefonicky alebo mailom. Všetky obhliadky vykonávala sama, mala našu plnú dôveru , aj cenová stratégia vyšla tak, ako sme sa dohodli.
Ďakujem pani Homolkovej za jej vysokú profesionalitu, empatiu, flexibilitu. Vážim si jej svedomitosť, zodpovednosť, schopnosť vykonávať tak náročnú prácu.
Želám Vám, pani Jana, aby ste sa v práci stretávali len so spokojnými klientami, tak ako sme boli my.
Možno Vás niekedy uvidím v relácii Nové bývanie.
Končím slovami p. Homolkovej :  A JE TO HOTOVO !
Za rodinu s pozdravom  Katarína B.

About the author

Podobné články