Máme 96% spokojných klientov

V RIEŠIME BÝVANIE sa nám opäť podarilo udržať si vysoko postavenú latku.
Vždy sa ju snažíme nepodliezť, práve naopak, pracujeme na sebe, aby sme vám aj ten budúci rok ukázali, že nám záleží na hladkom priebehu jednej z vašich najvýznamnejších životných udalostí.
Každý rok po každom zrealizovanom obchode dostane od nás klient dotazník spokojnosti, kde má priestor vyjadriť, ako sa mu spolupracovalo s našimi maklérmi, či už má za sebou kúpu, alebo predaj nehnuteľnosti. Keďže si uvedomujeme, aké podstatné je napĺňať očakávania našich klientov, berieme našu prácu vážne, zodpovedne a s radosťou. Inšpiruje nás to k novým zlepšeniam a inováciám, ktorými chceme priniesť našim klientom ďalšiu pridanú hodnotu k ponúkaným službám.

Spokojnosť našich klientov je pre nás tým najdôležitejším ukazovateľom dobre vykonanej práce. Spokojný zákazník pre nás znamená výhru a splnenie toho najvyššieho cieľa a práve preto sme hrdí, že už pár rokov za sebou sme si dokázali udržať vašu dôveru na takej vysokej úrovni. Výsledky ukazujú, že ste s nami už po niekoľkýkrát spokojní na 96%!
Podľa prieskumu by až 86% klientov hodnotilo našu prácu na 100%, pričom najviac ste si u nás cenili profesionalitu, ľudský prístup a spoľahlivosť.

To, o čo sa v RIEŠIME BÝVANIE snažíme, je pracovať tak, aby ste neváhali odporučiť naše služby svojim najbližším priateľom, rodine, či známym. Je pre nás veľkým úspechom, že sa na nás opakovane obraciate s dôverou a očakávaniami a že sa nám darí spraviť pre vás kúpu/predaj nehnuteľností príjemným zážitkom.

Dôkazom a nenahraditeľnou spätnou väzbou sú pre nás vaše referencie.
Údaje nižšie pochádzajú z prieskumu spokojnosti klientov za rok 2018.

 

 

Ing. Martin Čapo
riaditeľ kancelárie