fbpx

Jedinečné apartmány na ostrove Hvar v Chorvátsku

EXKLUZÍVNA PONUKA

3 unikátne dôvody, prečo sa o tento projekt zaujímať.

 • null

  Ostrov Hvar

  Jeden z najobľúbenejších ostrovov strednej Dalmácie nachádzajúci sa neďaleko ostrova Brač a vyhľadávanej Makarskej riviéry.

 • null

  Zabehnutý rezort

  Niekoľko rokov fungujúci súkromný rezort v zátoke Blace priamo pri pláži s vlastnou dlhoročnou klientelou a skúsenosťami.

 • null

  Skvelá investícia

  Novovznikajúce apartmánové domy s výhľadom na more, ale aj s vlastným bazénom a nadštandardným servisom sú garanciou, že vaše peniaze budú dobre zhodnotené.

Popis nehnuteľnosti

Všetko, čo potrebujete vedieť, než sa necháte očariť

Lokalita

Madeira Jadranu alebo najslnečnejší ostrov Chorvátska – ostrov HVAR. Dokonalé miesto pre niekoho, kto si chce užívať krásu chorvátskeho mora, vyhnúť sa preplneným plážam, vychutnávať si pokoj a slnečné lúče iba 10 hodín autom zo Slovenska.

Rezort

Hvar sport resort je prímorský rekreačný areál oddychovo-športovo-rodinného typu, vybudovaný v prvej línii od mora so súkromnou plážou. Rezort je uzavretý apartmánový komplex vybudovaný v súkromnej tichej časti. Disponuje multifunkčným ihriskom, pre 10 rôznych športov a vlastnou reštauráciou.

Výstavba

Výstavba nových apartmánov už bola zahájená. Kvalitatívne je projekt spracovaný na vysokej úrovni spĺňajúcej kritériá aj náročnejšieho podnebia ako sa v lokalite vyskytuje. Nové apartmánové domy sú situované tak, aby bola zabezpečená čo najvyššia možná miera súkromia a výhľady na more a okolie. Po dokončení budú apartmány odovzdané zariadené a pripravené na užívanie.

Vaša investícia

Spojte príjemné s užitočným a nechajte zarábať svoje peniaze. Môžete si vychutnávať benefity celého rezortu niekoľko týždňov v roku a zvyšný čas váš apartmán zarába. O celoročnú prevádzku vášho apartmánu sa postará tím profesionálov. Počet apartmánov je limitovaný a vy už teraz máte jedinečnú príležitosť vlastniť jeden z nich.
martin-capo

Hodnotenie Martina Čapa

Rastúce ceny rekreačných nehnuteľností a už existujúci rezort s históriou, sú zárukou stabilnej investície, preto považujem tento projekt za správnu voľbu uloženia finančných prostriedkov.
martin-capo-podpis

Detailné informácie

null

Úžitková plocha

od 43 m²
null

Počet podlaží

3
null

Počet izieb

2-3

Cena

Ceny apartmánov začínajú už od 192 950 €. Štandard vášho apartmánu a zariadenie si môžete vybrať z niekoľkých rôznych variantov.

EUR

od 192 950

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o obhliadku tohto projektu alebo sa chcete spýtať na akékoľvek podrobnosti ohľadom ponuky, budeme radi, ak sa nám ozvete.
Silvia Čelková
Silvia Čelková
Licencovaný maklér NARKS

tel.: +421 902 169 267

e-mail: celkova@rbmc.sk

Peter Kontúr
Peter Kontúr
Licencovaný maklér NARKS

tel.: +421 911 169 152

e-mail: kontur@rbmc.sk

Chcete vedieť viac? Zostaňte s nami v kontakte

Ak vás tento projekt aspoň trochu zaujal, nezvatvorte ešte túto stránku, lebo už ju nemusíte nájsť. Nechajte nám na seba kontakt a my vás budeme z času na čas informovať, čo je s projektom nové.