Dvojičky

Každé moje stretnutie pri predaji či kúpe je malým príbehom o ľuďoch ale aj o mne.  Tento príbeh bol akoby o dvojičkách. Dva takmer rovnaké predaje,  porovnateľné nepríjemným čakaním na banky,  plus rôznymi komplikáciami aj časovým tlakom. Je to tak, nie vždy je to  ľahká prechádzka ale môžeme si ju takou, napriek všetkému, urobiť.

Niekedy sa to podarí a na konci je “ruka hore a noha v torte” – ako hovorí Natália… a niekedy,  aj keby ste sa pokrájali na starej mamy nedeľné rezance do polievky,   idete až do konca s obavou “aký horor čaká za rohom”?!

Vždy mám ten istý pocit – som “realitný režisér” ale nie je to len v mojich rukách. Je na nás  všetkých, ktorí do toho príbehu vstúpime, čo za dielo z toho bude? Romantický príbeh s dobrým koncom? Komédia?  Thriller?

V tomto príbehu som našťastie mala dvojičky, ktoré  tým že išli vedľa seba, boli aj pre mňa tréningom  a učiť sa -to sa môžeme vždy a všade! No nie?  Odmenou bola Dvojička , ktorá mi poslala tento epilóg:

Dobrý deň pani Jarjabková.

Chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za vaše služby.
Boli ste príjemná, priateľská a ústretová pani, vždy ochotná poradiť v akúkoľvek hodinu. V maximálnej miere nápomocná a všetko ste vyriešili promtne. Celý proces predaja prebehol korektne a bez zbytočných prieťahov.
Som rada, že ste ma odbremenili od niekoľkých administratívnych úkonov, čím ste mi ušetrrili čas a námahu.
Na všetko ste dávali pozor aj napriek menším termínovým komplikáciám, kvôli banke, ale všetko sa nakoniec stihlo.
 Vrelo by som Vás doporučila každému, kto by sa rozhodol kupovať nehnuteľnosť. Určite  sa na Vás obrátim aj v budúcnosti, ak by som predávala alebo kupovala nehnuteľnosť.
Ďakujem za všetko a prajem Vám veľa úspechov. Patrí Vám moja úcta a vďaka !

Linda Č.