EDITA F. a MIRIAM A., PREDAJ BYTU, BA IV – KARLOVA VES

Dobrý deň,

 

dovoľte nám, aby sme vyjadrili svoj názor a zhodnotili celý proces predaja 2- izb. bytu.

 

S pánom Žiškom sme mali prvú skúsenosť  ako s realitným maklérom pri predaji nehnuteľnosti už  v roku 2017. Už vtedy nás oslovil  jeho vysoko profesionálny, veľmi ľudský a trpezlivý prístup, a preto sme v rámci rodiny ho neváhali  opäť  osloviť aj pri tomto predaji nehnuteľnosti.

 

Nie  vždy je príhodné obdobie, a nie vždy sa podarí  nehnuteľnosť rýchlo predať. Vstúpia do procesu predaja  rôzne okolnosti, ale odborný, profesionálny a trpezlivý prístup pána Žišku aj v tomto prípade pomohol pri  predaji bytu k maximálnej spokojnosti, tak ako predávajúcej,  tak aj kupujúcej.   

 

Profesionálny, odborný, trpezlivý a ľudský prístup je dobrým kreditom realitného makléra, ale aj dobrým kreditom  pre realitnú kanceláriu, ktorej je pán Žiška súčasťou.

 

Ak by sme v budúcnosti  potrebovali v rámci rodiny niečo riešiť ohľadom nehnuteľnosti (kúpu alebo predaj), určite po týchto viacnásobných  úžasných skúsenostiach opäť oslovíme pána Žišku a určite ho  budeme  odporúčať ako realitného makléra – odborníka  na predaj, alebo kúpu nehnuteľnosti aj  svojim známym.

Vyjadrujeme maximálnu spokojnosť a ešte raz Vám ďakujeme.