LINDA M. s rodinkou, PREDAJ RD, CHORVÁTSKY GROB

Chceli by sme sa Vám s manželom touto cestou veľmi pekne poďakovať za všetko, čo ste pre nás pri predaji nášho rodinného domu spravil. A bolo toho veru oveľa viac ako sme si pred začiatkom našej spolupráce vôbec vedeli predstaviť.

 

Absolútne 100% profesionálny prístup a komunikácia, vynikajúca marketingová podpora (nad všetky naše očakávania) a najnovšie technológie ktoré vaša realitná kancelária používa sa podpísali pod rýchly a hladký priebeh predaja našej nehnuteľnosti. Rýchly a hladký aj napriek tomu, že žijeme v Španielsku a všetko sme riešili na diaľku, resp. ste za nás absolútne profesionálne riešil Vy.

 

Keď sme začali uvažovať o predaji domu, váhali sme či využiť služby realitnej kancelárie. Nemali sme dobré skúsenosti asi ako mnoho ľudí. Ale ihneď od začiatku našej spolupráce nám bolo úplne jasné, že toto je “iná káva”. Toto je “iná realitka”. :)

 

Už pri ocenení nehnuteľnosti, neskôr pri podpore predaja či uzatváraní kontraktu boli vaše skúsenosti a profesionalita neoceniteľné. Som si istá, že bez vašej pomoci by predaj určite neprebehol tak hladko a rýchlo. Teda vlastne možno by doteraz vôbec ani neprebehol, kedže kupujúci si dom vybrali na diaľku len na základe 3D prehliadky ktorú vyhotovila vaša realitná kancelária.

 

Jednoducho od začiatku do konca absolútna spokojnosť z našej strany a som názoru, že aj odmena vašej realitnej kancelárie za poskytnuté služby je viac ako zaslúžená.

 

Priala by som si, aby takýchto profesionálnych ľudí a firiem vo svojom obore bolo na Slovensku čo najviac.

 

S radosťou odporúčam vaše služby priateľom a známym a verím, že sa nám podarí v budúcnosti pri predaji či kúpe nehnuteľnosti opäť spolupracovať. Už teraz sa na to teším. :)

 

Posielam pozdrav zo slnečnej Barcelony a prajem veľa spokojných klientov akými sme aj my.

 

Linda a Peter