MARTIN J., KÚPA BYTU, BA I

1

Vážený pán Žiška,
na základe doporučenia som sa obrátil na Vašu realitnú kanceláriu, pomocou ktorej som chcel vyriešiť určité otázky ohľadom vyriešenia bývania.Dnes, keď je už po uzatvorení našeho obchodného vzťahu, si dovoľujem napísať, že si Vás veľmi Vážim a to nie len ako obchodného partnera ale aj ako človeka ako takého.
Počas celého obchodného procesu ste vykazoval absolútne profesionálny prístup, a to aj  vo chvíľach, kedy bolo treba riešiť komplikovanejšie a citlivé problémy. Vysoko oceňujem, že ste vždy zachoval chladnú hlavu, vždy dobre poradil a v každej situácii ste ctil spoločenské normy vysokej úrovne. Tým chcem povedať, že si veľmi vážim aj to, že ste vždy ctil úprimnosť a slušnosť v komunikácii. V neposlednom rade Vám chcem poďakovať za Vašu spoľahlivosť. Sploupracovať s Vami mi bolo radosťou. Ľudí, ktorí splňujú takéto atribúty je v dnešnej spoločnosti pramálo.
Som presvedčený, že robíte svoju prácu vynikajúco. To znamená, že ju robíte rád. Takže vlastne je jasné, že Vás čaká mnoho úspechov, ktoré Vám samozrejme prajem a aj náležia.
S pozdravom,
M. J.