Mezonet v projekte Jégeho alej

EXKLUZÍVNA PONUKA

NAŠLI STE UNIKÁTNE BÝVANIE

 • null

  Veľká terasa

  Terasa ponúka veľkú plochu, ktorú sa oplatí využiť čo najlepším spôsobom, aby pôžitok a pohodlie bolo čo najväčšie. Na tejto terase si zamilujete grilovacie párty s priateľmi alebo ju môžete využiť na relax.

 • null

  Nehnuteľnosť

  K dispozícii sú 2 veľké osobné výťahy, ktoré zabezpečia rýchly presun. Jedna z ďalších vecí, ktoré vám zabezpečia komfort je aj to, že parkovacie miesta sú pár krokov od výťahu.
 • null

  Bezpečnosť

  Bezpečnosť zabezpečuje kamerový systém v hlavnom vchode domu a v celej garáži, ktorý je sledovaný vrátnikom.

Popis nehnuteľnosti

Všetko, čo potrebujete vedieť, než sa necháte očariť

Lifestyle

Tento byt vás nadchne hneď ako prejdete hlavným vchodom. Najviac však až večer pri západe slnka. Ak máte viacčlennú rodinu, s ktorou chcete tráviť príjemné chvíle na príjemnom mieste, poprípade si chcete vychutnávať siestu alebo grilovačku na terase s priateľmi, tento byt je určený pre vás.

Dispozícia

Mezonet ponúka zaujímavé benefity. Štedrá výmera bytu a terasy vám zabezpečia množstvo obytného a úložného priestoru, pričom dispozícia umožňuje rôzne spôsoby využitia. Počas chladných mesiacov oceníte podlahové kúrenie, ktoré vyhreje efektívne celý mezonet. Samozrejmosťou je aj kúpeľňa na každom podlaží.

Lokalita

Projekt Jégeho alej je jeden z najobľúbenejších projektov v Ružinove práve pre bezprostrednú dostupnosť do centra mesta. Na skok máte obľúbené OC Central, trhovisko Miletičova alebo v prípade, že budete chcieť ísť večer na víno, nájdete v okolí veľa zaujímavých podnikov. Fanúšikov hokeja poteší pár krokov vzdialený Zimný štadión Ondreja Nepelu, kde môžete stráviť taktiež veľa pekných momentov.

Komfort

Najväčším komfortom tohto bytu je prietor, ktorý ponúka. Je využitý veľmi efektívne a vďaka rolldorom v každej izbe je zabezpečené nadštandardné množstvo úložného priestoru. Na spodnom podlaží sa nachádza veľký šatník, ktorý je tiež nezanedbateľným plusom tohto mezonetu.
martin-capo

Hodnotenie Martina Čapa

Tento mezonet ma oslovil hlavne výmerou a taktiež obrovskou terasou, ktorá ponúka, samozrejme, úžasný výhľad. Najpodstatnejšia na tomto byte je jeho poloha. Jégeho je veľmi vyhľadávaná lokalita. Dostupnosť do centra alebo obchodné centrum v tesnej blízkosti sú hlavné dôvody, prečo tento byt spĺňa všetky dôležité parametre, ktoré prémiový byt musí mať.
martin-capo-podpis

Detailné informácie

null

Úžitková plocha

128,02 m²
null

Počet podlaží

14/14
null

Počet izieb

4
null

Parkovanie

2

Cena

Cena zahŕňa mezonet so zariadením, pozemkom pod nehnuteľnosťou a kompletný organizačno-právny servis spojený s prevodom vlastníctva. K bytu je potrebné si prikúpiť 2 parkovacie miesta v podzemnej garáži (40.000 EUR).

EUR

560 000

Kontaktujte ma

Ak máte záujem o obhliadku tejto nehnuteľnosti alebo sa chcete spýtať na akékoľvek podrobnosti ohľadom ponuky, budem rád, ak sa mi ozvete.
Tomáš Kuba
Tomáš Kuba
Licencovaný maklér NARKS

tel.: +421 949 811 882

e-mail: kuba@rbmc.sk