fbpx

RODINNÝ DOM V KARLOVEJ VSI

NADČASOVÁ PONUKA

NAŠLI STE UNIKÁTNE BÝVANIE

  • null

    Dom je zvonka dokončený a má “zelenú strechu”. Dažďová voda sa využíva na polievanie záhrady automatickým zavlažovaním, preto v nej stále niečo kvitne.

  • null

    Čarovné prostredie so zachovaným súkromím, plné zelene a srniek si vás podmaní na prvý pohľad. Navždy garantované výhľady na Dunaj a riečny ostrov Sihoť, ktorý je hlavným zdrojom vody pre Bratislavu a zároveň chránenou oblasťou z dôvodu výskytu vzácnych biotopov európskeho významu. Za dobrého počasia dovidíte až do Rakúska.

  • null

    Vnútro čaká na vaše preferencie ako dispozičného riešenia, tak aj interiérového dizajnu. A tak už viac nebudete robiť žiadne kompromisy, všetko bude presne podľa vašich predstáv.

Popis nehnuteľnosti

Všetko, čo potrebujete vedieť, než sa necháte očariť

Lokalita

Výnimočná a pokojná lokalita v Karlovej Vsi, časť Dlhé Diely, ktorá je obľúbená hlavne pre rýchly výjazd na obchvat, dostupnosť do centra mesta za 10 minút a blízkosť prírody.  Uzavretá súkromná ulica je len bonusom navyše.

Technológie

Máte radi „EKO“ a “SMART” technológie? Výborne, lebo práve tie môžete podľa vašich preferencií zakomponovať do domu: solárne panely, tepelné čerpadlo či fotovoltaika alebo inteligentná elektroinštalácia. V prvotnom návrhu sme počítali s tepelným čerpadlom vzduch-voda napojeným na teplovodné podlahové kúrenie a stropné chladenie.

Architektúra

Dom  bol navrhnutý renomovaným architektom, ktorý myslel na každý detail a zhotoviteľom, ktorý sa špecializuje na stavby vo svahovitom teréne. Za zmienku stoja nadštandardné skúšky materiálov v procese výstavby, zátopová skúška strechy, hliníkové okná, atď.

Zariadenie

Keďže dom je v interiéri v stave “rozostavanej stavby”, poskytuje vám ideálnu príležitosť vytvoriť si vysnívané bývanie. Ešte stále sú možné stavebné zásahy, ktoré ak urobíte  teraz, neprejavia sa nijako na nákladoch.

Detailné informácie

null

Úžitková plocha

352 m² + 84 m² terasa
null

Počet podlaží

4
null

Počet izieb

7
null

Parkovanie

2

Cena

Využite príležitosť dokončiť si interiér presne podľa vašich predstáv.

Už žiadne kompromisy.

EUR

668 000

Kontaktujte ma

Ak máte záujem o obhliadku tejto nehnuteľnosti, alebo sa chcete spýtať na akékoľvek podrobnosti ohľadom ponuky, budem rada, ak sa mi ozvete.
Nataša Polakovičová
Nataša Polakovičová
Licencovaný maklér NARKS

tel.: +421 903 837 996

e-mail: polakovicova@rbmc.sk