PETRA, Č. S MANŽELOM, KÚPA RD, CHORVÁTSKY GROB

 

V prvom rade musím povedať, že veľká vďaka v celom procese patrí Vám pán Žiška. S takým maklérom akým ste vy sa naozaj dá stretnúť len vo výnimočnom prípade. Profesionalita, komunikácia na vysokej úrovni aj napriek veľkému časovemu posunu, prístup k zákaznikovi a v neposlednom rade trpezlivosť s akou zvládate všetky situácie je naozaj na Vás obdivuhodná. Sme šťastní, že sme práve Vás a realitnú kanceláriu Riešime bývanie mali pri sebe v náš veľmi výnimočný moment.

 

Situácia ohľadom kúpy domu bola veľmi neštandardná, nakoľko sme sa ako kupujúci po celý čas nachádzali v Kanade a dom sme videli len prostredníctvom 3D prehliadky. Táto možnosť virtuálnej obhliadky bola veľmi rozhodujúca pre nás, keďže pomocou VR okuliarov sme mali úplný pocit, že sa v dome nachádzame a poznáme každý jeho kút. Po prehliadke domu našimi rodičmi, ktorí sa stretli s Vami aj majiteľmi sme boli na 100% rozhodnutí, že dom kupujeme. Musíme povedať, že priebeh uzatvárania zmlúv a ostatných záležitostí bol veľmi rýchly a bez problémov. A po pár mesiacoch sme sa stali majiteľmi krásneho rodinného domu :)

 

Ďakujeme veľmi pekne za všetko čo ste pre nás spravili.

 

Realitná kancelária- Martin Čapo- Riešime bývanie je zárukou 100% kvality, a naše odporúčania a skúsenosti budeme zdielať aj s ostatnými, ktorí sa rozhodnú kúpiť alebo predať nehnuteľnosť. Ďakujeme, že na trhu realitných kancelárií sa nachádzate a že vykonávate výbornú prácu.

 

Petra a Martin