fbpx
Referencia

Profesionalita nášho tímu

PROFESIONALITA A EMPATIA

Na RB sme sa obrátili pri kúpe domu a využili sme službu „Agent kupujúceho“. S hľadaním domu nám pomáhala pani Silvia Rašková a na obhliadky s nami chodil aj pán František Fortuna. S vybavovaním hypotéky nám pomáhal pán Samuel Šiška.

Boli sme veľmi spokojní s ochotným, milým a ľudským prístupom.

Pani Rašková promptne reagovala na všetko a aktívne vyhľadávala nové ponuky. Úprimne nás chcela spoznať, aby nám mohla pomôcť nájsť bývanie na mieru. Bola priateľská, priama a empatická a na obhliadky domov sme chodili radi. Riešila za nás aj vyjednávanie s predávajúcimi, kontrolovala všetky zmluvy. Aj pán Fortuna nám veľmi pomohol s technickými a stavbárskymi radami, keďže sami nemáme veľké skúsenosti. Obaja dbali na to, aby o nehnuteľnosti vždy zistili všetky informácie, aj prípadné problémy a nedostatky. Nakoniec sa nám podarilo nájsť dom podľa našich predstáv a tešíme sa na nové bývanie.

Pán Šiška nám pomohol s vybavením hypotéky. Hoci sme neboli úplne štandardný prípad a banka postupne žiadala doložiť ďalšie a ďalšie dokumenty, ochotne to za nás riešil. Keby sme sa mali znovu rozhodnúť pre realitnú kanceláriu, tak určite pre RB. Ďakujeme pani Raškovej, pánovi Fortunovi a pánovi Šiškovi za pohodový a najmä profesionálny prístup.

Manželia Holubovci

About the author

Podobné články