fbpx
DOM
/
Úspešne predaná

01/2020 RD Rusovce

Typ

DOM

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

0 €

Výmera

0 m²
Cena
0 €

Na prvé stretnutie som šla aj s mojím kolegom – juniorom. Je to odborník na stavebníctvo. Keď sme si prezreli rodinnú vilu, ktorú si majitelia budovali podľa svojich predstáv a snov, boli sme nadšení kvalitou a precíznym vyhotovením detailov celého objektu, prekrásnou stále kvitnúcou záhradou a veľkorysým priestorom na prízemí aj poschodí. Pani vo voľnom čase maľuje a tak dom zdobili jej moderné obrazy a práce. Pripravila som ocenenie s nastavením reálnej ceny, tak aby sme mali úspech, dobrý predaj a kupca, ktroý by sa v tomto dome našiel. Dohdoli sme si 8 mesačnú lehotu, podpísali zmluvu a pustili sa do obhliadok. Veľký záujem potvrdil náš prvý pocit.
Dom už dnes má svojich nových majiteľov. Milú rodinu, ktorá dobre pozná lokalitu, ba aj náš dom, najprv ho obzerali, chodili okolo a potom vošli a ostali.

Viac
Neboli zadané žiadne vlastnosti.
Všetky inzeráty makléra
Patrícia Jarjabková
Tu som. Pre vás a vašu nehnuteľnosť. Byt alebo dom. Pri predaji aj pri kúpe! Ponúkam profesionalitu, pohodu aj celkom obyčajnú ľudskú podporu. Prinášam riešenia, odprevadím do cieľa. Predaj či kúpa je jedinečné dobrodružstvo, poďme si ho spolu užiť až po dobrý a šťastný koniec.