DOM
/
Úspešne predaná

01/2021 : 5-izb. RD – SC, Bernolákovo

Typ

DOM

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

250 000 €

Výmera

141 m²
Počet izieb
5
Parkovanie
2
Cena
250 000 €
Poschodie
1
Výmera
141 m²
Lokalita
Senec

Kúpa domu nie je jednoduchá záležitosť.

Ponuka je obmedzená, predstavy kupujúcich o dome ako takom, jeho dispozičnom či technologickom riešení odlišné. A keď do toho zakomponujete požiadavky na lokalitu, priam sa to rovná hľadaniu ihly v kope seba.

Pomáhala som mladej rodine nájsť spoločné vysnívané bývanie, každý z nich vlastnil inú nehnuteľnosť ktorú bolo treba predať, aby sme mohli kúpiť nový dom. V tom bola táto práca náročnejšia, všetko zosúladiť, aby sťahovania boli bez potreby nájmu alebo stresu.

Dá sa nájsť dom za 3 týždne? Áno dá. Dôležité je upriamiť pozornosť mojich klientov – kupujúcich na “to” dôležité, byť im oporou pri množstve otázok a bezpečne ich navigovať procesom kúpy do prístavu s názvom kľúče od nového domu. Síce sme dom našli za 3 týždne, treba poznamenať že od okamihu podpisu rezervačnej zmluvy uplynulo 5 mesiacov do okamihu podpisu kúpnej zmluvy a následne mesiac, kým sa mohli sťahovať do nového domu. Dokončeného presne podľa ich predstáv, bez kompromisov.

Viac
Neboli zadané žiadne vlastnosti.
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.