DOM
/
Úspešne predaná

05/2022 : 5-izb RD – SC, Chorvátsky Grob

Typ

DOM

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

410 000 €

Výmera

170 m²
Počet izieb
4
Parkovanie
2
Cena
410 000 €
Poschodie
2
Výmera
170 m²
Lokalita
Chorvátsky Grob, Senec

Moji klienti zvažovali kúpu RD. Keďže pracovne žili v zahraničí a počas krátkych návštev Slovenska, v obmedzenom čase ktorý mali na obhliadky pár domov obhliadli, ale mali pocit, že musia vidieť veľa domov aby urobili “správne rozhodnutie”.

Pri našom prvom stretnutí sme sa dlho rozprávali o tom, čo očakávajú od nového bývania, ako si ho predstavujú, aký majú životný štýl, čo sú priority a čo môžu očakávať v rámci ich ideálneho rozpočtu na kúpu. Po uistení, že žiaden dom im nebude vyhovovať na 100% spomenuli dom v Chorvátskom Grobe, ktorý by v podstate zapadal do zadania ( 4i + šatník, dobrá lokalita, slepá ulica, pozemok 491m2) , len mali k nemu pár výhrad.

Tie sme si prešli bod po bode a keďže odlietali už naspäť do dočasného domova, absolvovala som za nich druhú obhliadku, kedy som pozorne preskúmala nehnuteľnosť a skontrolovala podklady a opäť sme si prešli všetky plusy a mínusy tejto nehnuteľnosti.

Výsledkom bolo, že sme dali ponuku na kúpu a celý proces sa mohol rozbehnúť. Naše najbližšie stretnutie bolo až pi podpise zmlúv na Slovensku a dnes už majú aj kľúče od nového domova.

Viac
Alarm
Automatická závlaha
Bez ťarchy
Dobré rozmery pozemku
Ideálna orientácia
Kamerový systém
Klimatizácia
Komora
Krb
Napojenie na všetky IS
Okamžité nasťahovanie
Optický internet / TV
Studňa
Ukončená výstavba v okolí
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.