fbpx
DOM
/
Úspešne predaná

06/2021 : 6-izb RD – Senec

Typ

DOM

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

300 000 €

Výmera

992 m²
Počet izieb
5
Parkovanie
3
Cena
300 000 €
Poschodie
3
Výmera
992 m²
Lokalita
Senec

Príbeh predaja tohto domu sa začal písať pred 2 rokmi. Majitelia oslovili viacero RK a začali s nadšením predávať.

Nadšenie bolo na strane predávajúcich, nie však na strane maklérov, keďže viacerí medzi sebou “bojovali” kto predá skôr. A keďže pravdepodobnosť zárobku bola nízka, rovnako nízka bola aj ich zaangažovanosť do predaja. A tak spustili predaj bez základnej prípravy zo strany “mojich kolegov” maklérov. Nepreskúmali ani len tú najzákladnejšiu vec pri prvej obhliadke domu, či sedí právny a skutkový stav.

Za dva roky neprišiel ani jeden maklér na to, že vlastne dom má dve prístavby a vínnu pivnicu, ktoré bolo treba zlegalizovať. Poviete si, že aký problém? Nuž., niekedy veľký, hlavne časový. Typovo bol dom určený pre mladú rodinu, tzn. pri financovaní cez hypotekárny úver by to bol veľký problém

Skrátim to, kupcu sme našli, milú a trpezlivú mladú dvojicu a všetko dobre skončilo. Preto prosím nehodnoďte maklérov podľa toho akú províziu si pýta, ale podľa toho, čo všetko rpe Vás urobí, aké má referencie a skúsenosti.

Viac
Neboli zadané žiadne vlastnosti.
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.