POZEMOK
/
Úspešne predaná

07/2019 – Kynek, Nitra

Typ

POZEMOK

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

68 000 €

Výmera

760 m²
Cena
68 000 €
Výmera
760 m²
Lokalita
Nitra

Stavebný pozemok s projektovou dokumentáciou. Ideálne na výstavbu rodinného domu so všetkými IS.
Majitelia sa na mňa obrátili po 5 mesiacoch neúspešného predaja ich pozemku vlastnou cestou. Čo znamenalo zverejnenie pozemku na BAZOŠI.
Samozrejme, že sa to vyvíjalo cestou kontaktovania mnohých realitných maklérov priamo na majiteľov pre získanie pozemku do svojej ponuky.
V čase začiatku môjho exkluzívneho predaja a určenia stratégie, predávalo tento pozemok 5 mesiacov 7 maklérov a to každý z inej RK neexkluzívne.
Cena pozemku sa odlišovala a dokonca aj fotografie boli rôzneho typu. Tak som to po telefonáte majiteľov zobrala do mojej ponuky a úspešne som pozemok predala do 2 mesiacov.

Viac
Bezplatný odhad ceny
Dobrá dostupnosť MHD
Dobré rozmery pozemku
Občianska vybavenosť
Test
Všetky inzeráty makléra
Beáta Szárazová
Som obchodník, ktorý Vám pomôže riešiť Vašu životnú situáciu v oblasti bývania. Kúpa a predaj nehnuteľnosti je pre mňa vždy jedinečná udalosť, ani jedna nie je rovnaká. Mnohí z Vás ju robia prvýkrát a na celý život. Vypočujem si Vaše požiadavky a premením ich na realitu zodpovedne, so vzájomnou dôverou pre Vašu spokojnosť a splnenia sna o bývaní. Ste rodina, absolventi, alebo dôchodcovia? Ak riešite zmenu počas zabehnutého bývania, lebo to priniesli udalosti okolo Vás, tak som tu pre Vás odborne aj ľudsky. Moja práca je pre mňa celoživotným poslaním a životným štýlom. Prináša mi slobodu v rozhodovaní sa a tiež mojim klientom, rozhodnúť sa slobodne a správne pri výbere nehnuteľnosti a jej financovaní. Preto moju prácu milujem a robí radosť mne a mojim spokojným klientom.