fbpx
BYT
/
Úspešne predaná

08/2017, BA – Staré Mesto

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

104 900 €

Výmera

0 m²
Cena
104 900 €
Lokalita
Staré Mesto

O akú NEHNUTEĽNOSŤ išlo? 

Jednoizbový byt nachádzajúci sa v tehlovom bytovom dome vo výbornej lokalite Starého Mesta. Byt bol po kompletnej rekonštrukcii s parkovaním vo dvore, avšak mal 2 výrazné nedostatky – nachádzal sa na zvýšenom prízemí a bol orientovaný na rušnú križovatku.

Čo boli CIELE MOJICH KLIENTOV?

Pani predávajúca sa s predajom neponáhľala, cieľom bolo zrealizovať predaj za čo najlepšiu cenu.

Aká bola moja STRATÉGIA PREDAJA?

Klientke som odporučila niekoľko stratégií a rozhodli sme sa pre dlhší predaj s cieľom využiť potenciál bytu. V cenovej analýze som klientke stanovila aj typ potenciálnych klientov, ktorí to pravdepodobne kúpia. Keďže som si uvedomovala nedostatky bytu, rozhodla som sa zacieliť celý marketing na daný typ klientov – tí, ktorí ocenia strategickú polohu bytu = tí, ktorí hľadajú investíciu vhodnú na prenájom alebo tí, ktorí hľadajú priestor pre svoje podnikanie.

Aký bol VÝSLEDOK?

Napriek tomu, že o byt prejavilo záujem veľa kupujúcich, ktorí hľadali svoje prvé bývanie, nakoniec sa novými majiteľkami stali tri kamarátky, ktoré chceli byt práve na investíciu. Potvrdil sa teda môj odhad z cenovej analýzy. Proces od prvej obhliadky s kupujúcimi až po odovzdávku bytu prebehol veľmi rýchlo a hladko, kupujúce využili aj služby odporúčaného znalca a počas 2 týždňov už držali kľúčiky vo svojich rukách 🙂

Viac
Neboli zadané žiadne vlastnosti.
Všetky inzeráty makléra
Silvia Čelková
Realitný trh bol vždy pre mňa zaujímavou a nesmierne príťažlivou oblasťou. Zároveň veľmi rada pracujem a aj v minulosti som vždy pracovala s ľuďmi, preto som sa rozhodla pre prácu realitnej maklérky. Klienti vždy oceňovali môj individuálny prístup a nadštandardné informácie, ktoré odo mňa dostali. Nájsť si vlastné bývanie alebo predať nehnuteľnosť sú naozaj náročné životné situácie a ja Vám veľmi rada ukážem ako to všetko zvládnuť s ľahkosťou a úsmevom.