fbpx
BYT
/
Úspešne predaná

09/2016, Bratislava – Ružinov

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

210 000 €

Výmera

85 m²
Počet izieb
4
Cena
210 000 €
Poschodie
0
Výmera
85 m²
Lokalita
Ružinov

O akú NEHNUTEĽNOSŤ išlo? 

Slnečný a priestranný mezonet nachádzajúci sa v tehlovej nadstavbe vo výbornej lokalite. Ideálna orientácia na 2 svetové strany J-S, 3 nepriechodné izby, obývačka s francúzskymi oknami a spojenou kuchyňou, veľká kúpelňa. Samozrejmosťou je lodžia a pivnica. Noví majitelia určite ocenia v lete klimatizáciu a v zime podlahové kúrenie. A čo sa len tak pri bytoch nevidí – vlastná 30 m2 povala!

Čo boli CIELE MOJICH KLIENTOV?

Predstava klientov bola predať za čo najlepšiu cenu serióznemu kupujúcemu do 3-4 mesiacov a dofinancovať tak ich nové bývanie mimo Bratislavy.

Aká bola moja STRATÉGIA PREDAJA?

S klientom sme sa prvý krát stretli ohľadom predaja ešte počas leta. Nakoľko v tomto období je na realitnom trhu útlm, dohodli sme, že s predajom začneme až začiatkom sezóny. Správnym nastavením predajnej ceny a cieleným marketingom sa mi podarilo v krátkom čase vygenerovať niekoľko vážnych záujemcov, z ktorých jeden si ihneď uvedomil výnimočnosť ponuky a začali sme rokovať o podmienkach kúpy.

Aký bol VÝSLEDOK?

Nehnuteľnosť som predala za 8 dní od zverejnenia inzercie štvrtému záujemcovi!  Spolu s mojimi klientmi a s kupujúcimi sme sa v priateľskej atmosfére dohodli na podmienkach predaja/kúpy. Spolupráca s oboma stranami bola vynikajúca, všetci pristupovali k celému procesu veľmi zodpovedne a za 1,5 mesiaca noví majitelia už bývali vo svojom 🙂

Viac
Lodžia
S výhľadom
Všetky inzeráty makléra
Silvia Čelková
Realitný trh bol vždy pre mňa zaujímavou a nesmierne príťažlivou oblasťou. Zároveň veľmi rada pracujem a aj v minulosti som vždy pracovala s ľuďmi, preto som sa rozhodla pre prácu realitnej maklérky. Klienti vždy oceňovali môj individuálny prístup a nadštandardné informácie, ktoré odo mňa dostali. Nájsť si vlastné bývanie alebo predať nehnuteľnosť sú naozaj náročné životné situácie a ja Vám veľmi rada ukážem ako to všetko zvládnuť s ľahkosťou a úsmevom.