BYT
/
Na predaj

1-IZB. BYT – BANSKÁ BYSTRICA

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

113 000 €

Výmera

38 m²
Počet izieb
1
Cena
113 000 €
Poschodie
1
Výmera
38 m²
Lokalita
Banská Bystrica

Šikovný 1-izbový byt na Kukučínovej ulici v Banskej Bystrici odporúčame ako praktické a ekonomické bývanie pre mladých či naopak seniorov, alebo pre investičné účely. Nachádza sa v centre mesta, v tichej lokalite so zeleňou.

V celkovej výmere 38 m2 je zahrnutá veľká nepriechodná izba 18 m2, kuchyňa s komorou a kúpeľňa s vaňou a toaletou. Byt bol rekonštruovaný v r. 2020 – plastové okná so sieťkami, laminátové podlahy, interiérové dvere, kuchynská linka, elektrické rozvody a murované jadro.
Byt je na 1. poschodí (2. nadzemné podlažie) v príjemnom bytovom dome s novým výťahom a vynovenými spoločnými priestormi a zariadeniami. Zdieľaná loggia je na schodisku a na prízemí miestnosť na odkladanie bicyklov či kočíkov. Oceniť môžeme, že vstup do vchodu je vybavený schodiskovou plošinou, takže má bezbariérový prístup.

Byt je okamžite k dispozícii. Neváhajte ma kontaktovať pre ďalšie otázky

Viac
Bez ťarchy
Bezbariérový
Centrum mesta
Čiastočná rekonštrukcia
Nízke prevádzkové náklady
Okamžité nasťahovanie
Tichá lokalita
Zrekonštruovaný BD
Všetky inzeráty makléra
Gabriela Likavská
Oblasť realít ma vždy veľmi zaujímala a navyše som sama viac krát menila bývanie. Keď sme sa naposledy presťahovali z bytu do domu, prišla do toho aj zmena zamestnania po rokoch práce v medzinárodnej spoločnosti. Spojila som tak moje osobné aj pracovné skúsenosti z obchodu, financií, či práce s ľuďmi, a v tejto profesii ma najviac teší a motivuje, že môžem reálne pomáhať klientom napĺňať ich predstavy o ideálnom bývaní či investičných zámeroch. Z vlastných skúseností viem, že mať pri sebe spoľahlivého partnera pri náročných rozhodnutiach sa určite oplatí.