BYT
/
Na prenájom

1-izb. byt – Bratislava, Nivy

Typ

BYT

Ponuka

Na prenájom

Cena

470 € / mes.

Výmera

26 m²
Počet izieb
1
Cena
470 € / mes.
Poschodie
0
Výmera
26 m²
Lokalita
Ružinov

Perfektná lokalita. Toto charakterizuje tento 1-izbový byt na Páričkovej ulici s rozlohou 26 m2. Nachádza sa len 20 metrov od zastávky Cvernovka – hneď pri novom downtowne Bratislavy. Pár metrov od bytu sa nachádzajú potraviny Terno, perfektná káva v Pán Králiček Priestor, bistro Pecto, jedna z najlepších raňajkární Žufaňa, BeAbout a kopa ďalších výborných podnikov.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2016, má samostatnú izbu, kuchyňu s varnou doskou, drezom, chladničku s mrazničkou, práčkou a úložným priestorom. Kúpeľňa je vybavená umývadlom, WC a sprchovým kútom.

Cena prenájmu je 370€ + energie vo výške 100€, vrátane internetu a TV od Orange.

Byt je možné prenajať aj kratšie ako na rok – 3, 6, 9 mesiacov.

Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí.

Viac
Blízko parku
Centrum mesta
Dobrá dostupnosť MHD
Kompletná rekonštrukcia
Občianska vybavenosť
Optický internet / TV
Plastové okná
Tehlový bytový dom
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Ján Macinský
K nehnuteľnostiam som mal blízko už od detstva. Začínal som prenajímaním a správou nehnuteľností na Airbnb, čomu sa venujem dodnes. Následne som riešil hypotéky pre klientov práve u nás v kancelárii Riešime Bývanie. Po dvoch rokoch som presedlal na obchod v realitnom trhu, kde zabezpečujem klientom hladký priebeh celého procesu. Uvedomujem si, že neraz ide o vaše celoživotné úspory, preto je mojím cieľom byť pre vás spoľahlivým partnerom.