BYT
/
Úspešne predaná

11/2020 – BA, Staré mesto

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

284 900 €

Výmera

80 m²
Počet izieb
3
Cena
284 900 €
Poschodie
3
Výmera
80 m²
Lokalita
Bratislava, Staré Mesto

Majitelia sa rozhodli kúpiť si RD a kvôli tomu museli predať svoj staromestský byt. Keďže bolo potrebné zladiť dve transakcie bez zbytočného dvojitého sťahovania, tak sa rozhodli, že to budú riešiť cez overenú značku a vybrali si nás. Veľmi rýchlo som našiel vhodných a hlavne príjemných kupujúcich, ktorí boli ochotní prečkať aj všetky neočakávané Covid opatrenia, ktoré nás počas procesu postihli. Pri tejto transakcii sme najprv pristúpili k schvaľovaniu úveru a podpis RZ sme riešili bez spoločného stretnutia po celoplošnom testovaní. Obe strany sa prvýkrát stretli až pri podpise KZ v banke.
Kupujúci mali vo mňa plnú dôveru a taktiež veľkú trpezlivosť, čo sa im nakoniec oplatilo a transakcia prebehla bez problémov a po novom roku sa predávajúci budú sťahovať do vysnívaného domčeka a kupujúci do príjemného staromestského bytu.

Viac
Balkón
Centrum mesta
Ideálna orientácia
Kompletná rekonštrukcia
Tehlový bytový dom
Všetky inzeráty makléra
Jana Homolková
Rovnako ako pre väčšinu ľudí, môj domov je mojím najväčším aktívom. Je to oveľa viac, než investícia, je to miesto, kde vyrastajú moje deti. Viem, že ľudia majú veľa emócií previazaných do svojich domovov. To je dôvod, prečo venujem toľko pozornosti na pochopenie potrieb mojich klientov, keď sa na mňa obrátia s požiadavkou na kúpu bytov, či domov.