POZEMOK
/
Úspešne predaná

11/2021 : Pozemok – SC, Chorvátsky Grob

Typ

POZEMOK

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

82 688 €

Výmera

1 088 m²
Cena
82 688 €
Výmera
1 088 m²
Lokalita
Senec

Pozemky sú aktuálne veľmi žiadaná komodita, nakoľko Covid 19 značne podnietil záujem o bývanie v rodinných domoch. Tento pozemok síce bol stavebný, ale mal zopár chybičiek krásy. I napriek tomu som ho však predala za jeden týždeň.

A aké chybičky to boli? V prvom rade jeho výmera sama o sebe nebola dostatočná na výstavbu rodinného domu. Zistila som, že minimálna výmera je podľa územného plánu 600m2 a ten náš mal “iba” 544m2. Ako sa to stalo? Majiteľka a všetci jej susedia sa museli vzdať časti pozemku v prospech budúcej príjazdovej komunikácii, ktorú darovali obci. Tým sa však absolútne znehodnotili všetky pozemky. Preto som navrhla spojiť sily so susedom a predávať spolu. Každý z nich sa už dlhšie snažil o predaj sám, bez úspechu

V druhom rade, pozemok je aktuálne iba úrodná pôda, raz plná obilia inokedy slnečníc. Teda nie je pripravený na okamžitú výstavbu. A to bolo treba zohľadniť nie len v cene, ale aj v stratégii predaja.

Viac
Neboli zadané žiadne vlastnosti.
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.