fbpx
DOM
/
Úspešne predaná

12/2017 – SVATÝ JUR

Typ

DOM

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

369 000 €

Výmera

236 m²
Počet izieb
5
Cena
369 000 €
Výmera
236 m²
Lokalita
Svätý Jur

O akú nehnuteľnosť  išlo?

Garancia kvality. Týmito slovami by sa dal opísať predávaný 5i RD na Svätojánskej ulici vo Svätom Juri. Rodinný dom bol navrhnutý aj postavený majiteľom domu, ktorý bol stavebným inžinierom, čo sa odzrkadlovalo nielen na použitých materiáloch ale aj na samotnom prevedení stavebných prác.

Čo boli ciele klienta?

Z rodinných dôvodov predať dom. Rodina sa sťahovala na Stredné Slovensko.

Aká bola moja stratégia predaja?

Najprv sa majitelia rozhodli predať svoj dom prostredníctvom súkromnej inzercie. Po určitej dobe, keď na inzerciu nemali odozvu nás oslovili o bezplatné ocenenie domu, aby zistili či bola ich ponuková cena správne stanovená.  Hneď po prvom stretnutí sa rozhodli dom predávať cez našu RK a vstúpiť do exkluzívnej spolupráce. Vďaka homestagingu a kvalitným fotkám bola naša inzercia zverejnená aj na Facebookovej stránke realitného portálu www.nehnutelnosti.sk ako zaujímavá ponuka. Pred spustením inzercie sme urobili konkurenčnú cenovú analýzu a ponuková cena bola ešte navýšená.  Spustili sme intenzívnu propagáciu na portáloch, FB skupinách miest a obcí v okolí, newsletteru a pod. a dom sa predal vo veľmi krátkej dobe.

Aký bol výsledok?

Dom sa predal pánovi, ktorý ocenil hlavne kvalitu domu a dobrú dostupnosť do práce v Bratislave. Predaj prebehol veľmi rýchlo a  to aj vďaka výbornej  komunikácií medzi stranami. Ďakujem predávajúcemu aj kupujúcim za ich korektný a priateľský prístup!

Viac
Altánok
Automatická závlaha
Bazén
Eurookná
Komora
Krb
Nadštandardné materiály
Napojenie na všetky IS
Nízke prevádzkové náklady
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Podlahové kúrenie
Príroda
Samostatne stojaci dom
Studňa
Veľký úložný priestor
Vlakové spojenie
Všetky inzeráty makléra
Agnes Azim
Pred pár rokmi som bola presne ako vy. Snívala som o svojom domove, v ktorom prežijem tie najkrajšie chvíle svojho života. Bolo to jedno krásne obdobie, no plné otázok, pochybností a strachu z nesprávnej voľby. Našťastie pri mne stál človek, ktorý bol mojím poradcom, istotou a vďaka ktorému som si kúpu nehnuteľnosti užívala. Teraz som ja ten poradca, ktorý vám umožní, aby sa táto kľukatá cesta pri kúpe nehnuteľnosti stala bezpečnou diaľnicou za vysnívaným cieľom – vašim domovom.