fbpx
DOM
/
Úspešne predaná

12/2020 : 2-izb RD Senec

Typ

DOM

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

99 900 €

Výmera

51 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
1
Cena
99 900 €
Poschodie
2
Výmera
51 m²
Lokalita
Senec

Na základe odporúčania ma oslovil mladý muž, ktorý si hľadal svoje prvé samostatné bývanie. Potreboval pomôcť s kúpou, lebo síce si prechádzal ponuku na internete, ale ako si ho nič neoslovilo.

Predstavila som mu našu platenú službu AGENT KUPUJÚCEHO, ktorá ho zaujala. Dohodla som konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, aby sme presne vedeli aké sú naše finančné možnosti. Následne prebieha rozhovor, čo vlastne budeme hľadať. Už počas prvého stretnutia sa mi podarilo vyťažiť z jeho predstáv o novom bývaní 3 kľúčové veci, ktoré si vôbec neuvedomoval že sú pre jeho rozhodnutie dôležité. Upriamila som jeho pozornosť na 3 projekty, ktoré sme si boli pozrieť a hneď “na prvú” sme vybrali.

Poviete si, že nejako rýchlo sme našli nové bývanie. Úprimne, nie vždy je to až takéto rýchle. Keď sa však skombinuje finančná a psychická pripravenosť klienta na kúpu so schopnosťami makléra dobre počúvať a dokonalou znalosťou lokality a ponuky na trhu, je rýchly výsledok zaručený.

Viac
Neboli zadané žiadne vlastnosti.
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.