BYT
/
Úspešne predaná

12/2019 – REZIDENCIA VENTI, TRNAVA

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

0 €

Výmera

0 m²
Cena
0 €
Lokalita
Trnava

Štyridsaťdva moderných bytov v srdci mesta. Pod nimi v podzemných garážach osemdesiat parkovacích miest. Podkrovné bývanie vo výnimočných dvojpodlažných bytoch, na ostatných poschodiach očarujúci výhľad na historické centrum z balkónov a lodžií. Na prízemí byty s predzáhradkami.
Kapitulská ulica označovaná za najkrajšiu ulicu v Trnave. V objatí stredovekých hradieb, chrámov a meštianskych domov. Tepna súčasného života s modernými kaviarničkami, kvalitnými reštauráciami a službami, ktoré neodmysliteľne patria k mestu. A pritom pokojná ulica, ktorá poskytuje súkromie a kľud.
Celý projekt úspešne vypredaný koncom roka 2019.

Viac
Test
Všetky inzeráty makléra
Slavomír Tuleja
Nehnuteľnosti sú mojím životom už 20 rokov. Opakovane pomáham klientom kupovať a predávať ich nehnuteľnosti bezpečne, a čo najbližšie k ich ideálnej predstave. Pokiaľ si zvolíte spoluprácu so mnou, získate partnera, ktorý dlhodobo sleduje situáciu na realitnom trhu a odporučí kúpu alebo predaj Vašej nehnuteľnosti za najlepšiu cenu. Budete mať istotu, že svoju nehnuteľnosť, alebo peniaze za predaj získate bezpečne a bez rizika neúspechu alebo straty.