Apartmán
/
Na predaj

2-izb. apartmán Tále (Nízke Tatry)

Typ

Apartmán

Ponuka

Na predaj

Cena

209 700 €

Výmera

87 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
1
Cena
209 700 €
Poschodie
0
Výmera
87 m²
Lokalita
Banská Bystrica, Bratislava, Brezno, Poprad

Apartmánový projekt Evergreen Tále je symbolom oddychu a vyššieho štandardu pre ľudí, ktorí ocenia čaro prírody. Nachádza sa doslova zasadený do prírody v srdci Nízkych Tatier, ktoré neustále ponúkajú obrovské množstvo príležitostí na šport, relax a zábavu. Architekt do projektu priniesol unikátnu kombináciu úzkeho spojenia bývania s prírodou, ktorú ocení každý majiteľ apartmánu.
V ponuke sa nachádzajú posledné voľné apartmány a to jednoizbové alebo dvojizbové, s balkónom na poschodí alebo s predzáhradkou na prízemí.
Apartmány je možné využívať investične prostredníctvom správcovskej agentúry.
Blízke okolie Vám počas celého roka ponúka tak široký výber aktivít, až bude ťažké si vybrať (horolezectvo, golf, jazdenie na koni, zjazdové trate pre cyklistov, lyžiarske strediská, turistika, gastronómia, wellness).
Ceny apartmánov už od 162.000 EUR.
Možnosť kúpy jedného parkovacieho miesta v podzemnej garáži v cene 15.000 € s DPH.
Pre viac informácií kontaktujte makléra Ing. Mareka Hrubaníka na tel. čísle 0908 467 917 alebo na mailovej adrese hrubanik@riesimebyvanie.sk

Viac
Príroda
Slnečný
Tichá lokalita
Všetky inzeráty makléra
Marek Hrubaník
Z predchádzajúcej práce mám bohaté skúsenosti s prácou s ľuďmi a s obchodom, takže stať sa realitným maklérom bola pre mňa prirodzená voľba. Ku klientom pristupujem vždy profesionálne a s maximálnym nasadením. Riadim sa pravidlom, že s úsmevom na tvári a s dobrou náladou sa dá zvládnuť každá situácia. Každý nový deň v práci realitného makléra je niečím iný a výnimočný a to mám na tejto práci najradšej.