DOM
/
Na predaj

2 -Izb. dom A09- Rovinka

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

199 900 €

Výmera

58 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
1
Cena
199 900 €
Poschodie
1
Výmera
58 m²
Lokalita
Bratislava, Rovinka, Senec

Dom v radovej zástavbe ktorý má energiu získavanú zo slnka a vzduchu – moderné nízkoenergetické bývanie v Rovinke
Prvých 5 predaných domov má zadarmo FOTOVOLTIKU.
34 Waltersdorf je developerský projekt, ktorý vzniká v Rovinke a kolaudácia prvej etapy je naplánovaná na december 2023. Čo prináša a čím si vás môže získať? Možností na výber je viac. V prvej etape si viete vybrať novostavbu 2 alebo 3 izbového domu v štandardnom vyhotovení. Nebudete pritom musieť riešiť parkovanie, pretože aj parkovacie miesta si zakúpite do vlastníctva.
Vlastná záhradka vám dáva ďalšie možnosti. Na záhradke si môžete spraviť napríklad vlastný bazén, starať sa o trávnik či navrhnúť si záhradku podľa vlastného gusta. Tak, aby ste sa cítili vždy príjemne.
Novostavba 2 izbového domu v štandardnom prevedení v Projekte 34 Waltersdorf má príjemné dispozičné riešenie. Hlavnú dennú časť na prízemí tvorí kuchyňa, spojená s obývacou izbou a s priamym vstupom na terasu. Na poschodí je situovaná spálňa a kúpeľňa s WC. K dispozícii budú drevene parkety 3-vrstvove vo farbe Milk oak rustic.
Sanita s gresovým rektifikovaným obkladom Villeroy&Boch v kúpeľniach a na toalete. Interiérové dvere vo farbe prírodného dubu. Biele vypínače aj zásuvky značky Legrand Valena. Osadenie 6 komorových plastových okien s Thermobel TG 3skloTOP v kombinácii bielej a antracitovej farby. Chrániť ich budú elektrické žalúzie. O teplo sa postará tepelné čerpadlo. Centrálna rekuperáčná jednotka ako vysoko kvalitný systém rekuperácie, Vám zabezpečí vždy čerstvý vzduch zbavený nežiadúcich organizmov a prachových častíc.

Pre tých, čo chcú investovať a hľadajú byt, ktorý má najväčšiu pravdepodobnosť stálej obsadenosti, je vhodný kandidátom dvojizbový byt. Moderná dispozícia a východ na terasu z obývačky poteší každého kupujúceho. Byty sú naprojektované tak, aby ste ich dostali v štandarde, čo vám môže umožniť rýchle nasťahovanie sa.

Aktuálne máme pre Vás v I. etape 18 bytov. Pozrite si ponuku TU: www.34waltersdorf.sk

BYT sa predáva v štandarde ako vidíte na fotografiách – presnú špecifikáciu Vám poskytneme na vyžiadanie.
POZEMOK: Rovinatý o výmere 36 m2. Dostatok priestoru pre letné posedenie v záhrade s rodinou a priateľmi.
PARKOVANIE: K bytu sa predávajú dve parkovacie miesta pre autá pred bytom.

LOKALITA: Byt je situovaný v centre obce Rovinka. Lokalita má veľmi dobrý prístup na diaľnicu R7/D4, cca 10 min do centra Bratislavy. Obec Rovinka sa stáva vyhľadávanou lokalitou pre pohodlné bývanie neďaleko od Bratislavy. Kompletná občianska vybavenosť je zárukou funkčného bývania. V obci sa nachádza škola, škôlka, pošta aj zdravotné stredisko. V okolí súboru rodinných domov 34 Waltersdorf je množstvo priestoru na beh, bicyklovanie, kúpanie v jazerách či prechádzky s deťmi a domácimi miláčikmi.

Viac
Bezpečná transakcia
Dobrá dostupnosť MHD
Exteriérové žalúzie
Krb
Navrhnutý interiérovým architektom
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Všetky inzeráty makléra
Beáta Szárazová
Som obchodník, ktorý Vám pomôže riešiť Vašu životnú situáciu v oblasti bývania. Kúpa a predaj nehnuteľnosti je pre mňa vždy jedinečná udalosť, ani jedna nie je rovnaká. Mnohí z Vás ju robia prvýkrát a na celý život. Vypočujem si Vaše požiadavky a premením ich na realitu zodpovedne, so vzájomnou dôverou pre Vašu spokojnosť a splnenia sna o bývaní. Ste rodina, absolventi, alebo dôchodcovia? Ak riešite zmenu počas zabehnutého bývania, lebo to priniesli udalosti okolo Vás, tak som tu pre Vás odborne aj ľudsky. Moja práca je pre mňa celoživotným poslaním a životným štýlom. Prináša mi slobodu v rozhodovaní sa a tiež mojim klientom, rozhodnúť sa slobodne a správne pri výbere nehnuteľnosti a jej financovaní. Preto moju prácu milujem a robí radosť mne a mojim spokojným klientom.