fbpx
BYT
/
Na prenájom

2-izb byt – BA II, Nivy

Typ

BYT

Ponuka

Na prenájom

Cena

550 €

Výmera

52 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
0
Cena
550 €
Poschodie
4
Výmera
52 m²
Lokalita
Bratislava, Ružinov

Príjemná atmosféra kompletne zariadeného 2i bytu v 17r. nadstavbe ( 52,30m2 + balkón 3,5m2) na 4p/6 bez výťahu Vás očarí na prvý pohľad, hlavne ak hľadáte dlhodobé bývanie. Je určený pre niekoho, kto chce bývať v tichom vnútrobloku, na skok od centra ale s kompletnou občianskou vybavenosťou a parkom pod oknami. Výhľady do korún stromov sú bonusom navyše.

Počas horúcich dní poteší klimatizácia, v zime vlastný plynový kotol a el. podlahové kúrenie v kúpeľni aj kuchyni. Moderná kuchynská linka s umývačkou riadu, práčka a SMART TV sú samozrejmosťou, rovnako ako množstvo úložného priestoru.

Odhad nákladov na ENERGIE : 105€/mesiac/2 osoby + internet

K dispozícii : okamžite

Domáce zvieratá : nie

Parkovanie : verejné, v okolí parku

Platby : platba nájomného vopred + 2-mesačná kaucia, ktorá je nevratná v prípade skoršieho ukončenia podnájmu, min. dĺžka podnájmu : 1 rok

Viac
Balkón
Blízko parku
Dobrá dostupnosť MHD
Drevené podlahy
Ideálna orientácia
Klimatizácia
Nadstavba
Nízke prevádzkové náklady
Okamžité nasťahovanie
Optický internet / TV
Slnečný
Tehlový bytový dom
Ukončená výstavba v okolí
Vlastné kúrenie
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.