fbpx
BYT
/
Úspešne predaná

08/2020 : 2-izb byt – BA II, Nivy

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

190 000 €

Výmera

59 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
1
Cena
190 000 €
Poschodie
7
Výmera
59 m²
Lokalita
Bratislava, Ružinov

Majiteľka 2izb bytu v projekte JARABINKY GRANDE ( 59,91m1 + 2xbalkon + parkovacie miesto ) si byt zarezervovala ešte v roku 2018. Developer však meškal s dokončením stavby a jej sa medzičasom zmenili plány. Preto ma oslovila s otázkou, či sa dá “predať” byt bez toho, aby bola vlastníčkou, nakoľko síce už zaplatila tretinu ceny, ale mala podpísanú iba Zmluvu o budúcej kúpnej zmluve.

Dá sa to. Hovorí sa tomu postúpenie práv a povinností na náhradného budúceho kupujúceho a bežne aj takéto služby poskytujeme.

Vysvetlila som jej celý proces, využili sme možnosť predkolaudačnej obhliadky na nascanovanie bytu virtuálnou kamerou nakoľko obhlaidky nebilo možné a po získaní súhlasu od developera s postúpením práv sme spustili inzerciu. Je to trochu “iné” predávať byt len na základe virtuálnej obhliadky, ale rozhodne lepšie ako kupovať developerský projekt “z papiera”.

Prečo? Lebo vidíte reálny stav bytu, reálne výhľady a hru svetla v danom priestore.

Viac
Balkón
Bez ťarchy
Bezbariérový
Dobrá dostupnosť MHD
Ideálna orientácia
Kamerový systém
Klimatizácia
Novostavba
Občianska vybavenosť
Optický internet / TV
Parkovacie miesto
Pivnica
Veľkoplošné okná
Výťah
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.