fbpx
BYT
/
Na predaj

2-izb byt – BA II, Nivy

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

175 000 €

Výmera

59 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
1
Cena
175 000 €
Poschodie
7
Výmera
59 m²
Lokalita
Ružinov

Slnečný 2izb byt s príjemnou atmosférou v projekte JARABINKY GRANDE, kde práve prebieha kolaudácia ( EC – B ). A ešte k tomu vo vynikajúcej lokalite, kde máte všetko na skok : potraviny, fitko, cukráreň, drobné služby a aj zastávku MHD.

Byt ( 59,91m2 vrátane pivnice plus balkóny) na 7p/15 je už v štandarde bez kuchynskej linky. Takže stačí vymyslieť dizajn interiéru a užívať si pokojné bývanie s garantovanými výhľadmi. Potešia 2 balkóny ( spolu 6,39m2), priestranná pivničná kobka ( 3,36m2 ) a príprava na klimatizáciu. Ponúkame možnosť odkúpiť si garážové státie za 15.000,- EUR.

Keďže sa jedná o postúpenie práv, nie je aktuálne možná fyzická obhliadka bytu. Preto si prosím pozrite virtuálnu obhliadku bytu. V prípade záujmu je potrebné mať v hotovosti sumu 68.872,80€

Viac
Balkón
Bez ťarchy
Bezbariérový
Dobrá dostupnosť MHD
Ideálna orientácia
Kamerový systém
Klimatizácia
Novostavba
Občianska vybavenosť
Optický internet / TV
Parkovacie miesto
Pivnica
Veľkoplošné okná
Výťah
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.