BYT
/
Úspešne predaná

12/2020 : 2-izb byt – BA III, Nové Mesto

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

155 000 €

Výmera

47 m²
Počet izieb
2
Cena
155 000 €
Poschodie
7
Výmera
47 m²
Lokalita
Bratislava, Nové Mesto

Zariadený 2i byt s balkónom ( 47,57m2, 7p/8) mali majitelia pre svoje deti, na obdobie štúdia na VŠ. Po doštudovaní však ostal prázdny a keďže ho nechceli prenajímať kvôli povinnostiam spojeným s prenájmom, už dlhšie sme sa radili či ho predať a kedy je ten správny čas na spustenie predaja. Výsledkom bol odklad transakcie cca o rok.

Odloženie transakcie sa ukázalo ako dobrý krok. Prevádzkové náklady spojené s držbou prázdnej nehnuteľnosti jeden rok a úprava nehnuteľnosti boli v kontexte nárastu ceny zanedbateľné.

Aj o tomto je moja práca, počas prvého stretnutia zisťujem aké sú Vaše dôvody predaja nehnuteľnosti a ak tam nie je urgentná potreba predaja, rada Vám poukážem na iné riešenia Vašej situácie. V tomto prípade to bolo zhodnotenie nehnuteľnosti drobnými úpravami a oddialene predaja.

Viac
Balkón
Bez ťarchy
Blízko parku
Čiastočná rekonštrukcia
Dobrá dostupnosť MHD
Ideálna orientácia
Kamerový systém
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Pivnica
Rýchly priebeh
Test
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.