BYT
/
Úspešne predaná

03/2021 : 2-izb byt – BA III, Nové Mesto

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

189 000 €

Výmera

52 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
0
Cena
189 000 €
Poschodie
3
Výmera
52 m²
Lokalita
Bratislava, Nové Mesto

S majiteľmi som sa stretla ešte koncom leta 2020. V byte bývala podnájomníčka, ktorá mala veľa vecí a byt nebol vhodný na prezentáciu verejnosti v tomto stave. Odporučila som počkať kým jej skončí nájomná zmluva a až potom spustiť predaj.

Keďže situácia v tomto segmente trhu je stabilná čo sa týka ceny, neriskovali sme nič. Práve naopak, medzičasom nám cena bytu narástla a to hneď 2x. Prvý krát vďaka tomu, že od leta do jari prešlo pár mesiacov a ponuka je čím ďalej obmedzenejšia . A druhýkrát preto, že do tohto kompletne zrekonštruovaného a zariadeného bytu sa zamilovalo niekoľko záujemcov, až 6-ti z 10tich ktorý prišli v prvý deň na obhliadku, a tak sme licitovali.

Výsledok uspokojivý, predali sme rýchlo a za viac.

Viac
Balkón
Blízko parku
Detské ihrisko
Dobrá dostupnosť MHD
Kompletná rekonštrukcia
Lodžia
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Pivnica
Vymenená elektroinštalácia
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.