BYT
/
Úspešne predaná

09/21 – BA, Nivy

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

224 000 €

Výmera

60 m²
Počet izieb
2
Cena
224 000 €
Poschodie
3
Výmera
60 m²
Lokalita
Ružinov

Mala som v ponuke jedinečnú príležitosť na kúpu priestranného 2-izbového bytu v top lokalite – 500 bytov. V tesnej blízkosti bytového domu GAUDÍ , kaviarne Gaudí, cukrárne Wagner a v neposlednom rade Kukorelliho parku.
Ja osobne si neviem predstaviť lepšiu lokalitu na bývanie a preto som aktívne odporučila všetkým kolegom, že toto je topka a pokiaľ majú klienta tak rýchlo s ním treba ísť na obhliadku. A vyšlo to – kolegyňa Agnes mala klienta, ktorý presne niečo takéto chcel a na diaľku ( kupujúci bol v čase ponuky v zahraničí) sme podpísali Rezervačnú zmluvu, vybavili pre klienta úver a veríme, že bude na nás len v dobrom spomínať. A to nehovorím o tom, že určite každý deň prejde okolo našej kancelárie:-) a budeme ho čakať na kávu.

Viac
Balkón
Bez ťarchy
Bezpečná transakcia
Blízko parku
Dobrá dostupnosť MHD
Malý bytový dom
Občianska vybavenosť
Optický internet / TV
Tehlový bytový dom
Zeleň v okolí
Zrekonštruovaný BD
Všetky inzeráty makléra
Jana Homolková
Rovnako ako pre väčšinu ľudí, môj domov je mojím najväčším aktívom. Je to oveľa viac, než investícia, je to miesto, kde vyrastajú moje deti. Viem, že ľudia majú veľa emócií previazaných do svojich domovov. To je dôvod, prečo venujem toľko pozornosti na pochopenie potrieb mojich klientov, keď sa na mňa obrátia s požiadavkou na kúpu bytov, či domov.