BYT
/
Na prenájom

2-IZB. BYT – BA, RUŽINOV

Typ

BYT

Ponuka

Na prenájom

Cena

800 € / mes.

Výmera

60 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
1
Cena
800 € / mes.
Poschodie
16
Výmera
60 m²
Lokalita
Ružinov

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový byt s loggiou a garážovým státím v novostavbe KLINGERKA. Byt je moderne zariadený, klimatizovaný a kompletne vybavený nábytkom a spotrebičmi. Jeho orientácia je na východ. K bytu prislúcha pivničná kobka. Vysoký komfort v rámci bytového domu ponúka nájomcovi 24-hodinová recepcia, kamerový systém a 5 rýchlovýťahov.

CENA: 800,- €/mesačne + 200,- €/mesačne za energie.
V cene nie je zahrnutý prenájom garážového státia priamo v bytovom dome za 100,- €/mesačne, ktorý nie je podmienkou nájmu.

Okrem krásneho výhľadu sa tu nachádza v tesnej blízkosti detské ihrisko, obchodné centrá NIVY a EUROVEA. Výhodou je tiež výborná dostupnosť do centra mesta, na diaľničný obchvat a kompletná občianska vybavenosť. Priestor na relax a šport ponúka nábrežie Dunaja a rýchlo dostupná cyklotrasa.

Viac
Centrum mesta
Detské ihrisko
Dobrá dostupnosť MHD
Exteriérové žalúzie
Garážové státie
Hliníkové okná
Klimatizácia
Lodžia
Novostavba
Občianska vybavenosť
Pivnica
Recepcia
S výhľadom
So zariadením
Výťah
Všetky inzeráty makléra
Marcela Vidová
Po dlhoročnom pôsobení v bankovom sektore som urobila vo svojom živote výraznú zmenu a vstúpila do sveta realít. Táto práca má veľa spoločného s prácou, ktorú som robila, zároveň však prináša veľa neznámeho a vnútorných emócií. Práve táto rozmanitosť ma vedie k tomu, byť Vašim poradcom a partnerom, na ktorého sa môžete s dôverou obrátiť pri službách spojených s kúpou a predajom Vašej nehnuteľnosti.