BYT
/
Na predaj

2-IZB. BYT – BA, RUŽINOV

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

219 900 €

Výmera

59 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
1
Cena
219 900 €
Poschodie
11
Výmera
59 m²
Lokalita
Ružinov

Byt s atmosférou, na liste vlastníctva vedený ako iný nebytový priestor, v najvychytenejšej časti Ružinova je pripravený na okamžité nasťahovanie. Je kompletne zariadený, v kuchynskej linke sú vstavné spotrebiče, v kúpeľni je práčka a sušička.
Veľkorysá výmera, klimatizácia, balkón, pivnica, garážové státie – táto nehnuteľnosť spĺňa všetky požiadavky na moderné bývanie v bezprostrednej blízkosti centra.

Výmera:
– byt 52,33 m2
– balkón 4,8 m2
– pivnica 2 m2

Mesačné náklady na správu sú vo výške 120,- /dve dospelé osoby.
Parkovacie miesto v podzemnej garáži za doplatok 25. 000,- Eur Vás odbremení od starostí s parkovaním.
V bytovom dome z r. 2014 sú dva výťahy. Parková úprava v bezprostrednej blízkosti domu príjemne zvyšuje kvalitu života jeho obyvateľov.

Viac
Balkón
Garážové státie
Klimatizácia
Novostavba
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Pivnica
So zariadením
Vnútroblok
Výťah
Všetky inzeráty makléra
Lucia Dedinská
Či predávate alebo kupujete nehnuteľnosť na bývanie alebo hľadáte investičnú príležitosť, rada vám s celým procesom pomôžem. Viem, aká som bola opatrná, keď som sama hľadala bývanie pre svoju rodinu, na čo všetko som prihliadala. Keďže som s nehnuteľnosťami dlhodobo pracovala, mala som nemalú výhodu. Dovoľte mi poskytnúť túto výhodu aj vám. Verím, že spolu prežijeme príjemnú a inšpiratívnu skúsenosť, ktorá bude zavŕšená vaším spokojným bývaním alebo výhodnou investíciou.