BYT
/
Na predaj

2 IZB. BYT- BA, RUŽINOV-NIVY

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

269 900 €

Výmera

58 m²
Počet izieb
2
Cena
269 900 €
Poschodie
8
Výmera
58 m²
Lokalita
Bratislava, Ružinov

Ponuka vkusného 2i bytu v populárnom projekte CityPark-veža B osloví kupujúcich viacerými parametrami. Poteší Vás svojou nadštandardnou priestrannosťou (čistých 58,36m2 bez lodžie) a vzdušnou otvorenou dispozíciou. Veľkoformátové hliníkové 3-sklá, krásne presvetľujú celý byt. Oceníte aj veľkú kuchynskú linku na mieru so značkovým kovaním BLUM v nadčasovom prevedení. Bonusom je aj samostatný šatník, kde odložíte veľa vecí. Kúpeľňa prekvapí svojimi rozmermi, kde sa rozhodne nebudete cítiť stiesnene. Celý byt sa nesie v príjemných tónoch a je zariadený z praktických materiálov. Je vo veľmi peknom, udržiavanom stave- ako nový. Predáva sa aj so zariadením.

Jeho poloha mu len pridáva na atraktívnosti. V rámci spoločného zeleného vnútrobloku nájdete vybavenie ako detské ihrisko, priestor na venčenie domácich zvierat, priestor na cvičenie a širokú škálu služieb. Areál je monitorovaný strážnou službou. Okolie ponúka výbornú občiansku vybavenosť a dostupnosť MHD či blízky výjazd na diaľnicu. Také je bývanie v centre mesta, všetko vybavíte v pešej dostupnosti. Rada Vás privítam na obhliadke bytu a poskytnem viac infromácií.

Viac
Centrum mesta
Dobrá dostupnosť MHD
Hliníkové okná
Kamerový systém
Lodžia
Nízke prevádzkové náklady
Občianska vybavenosť
Šatník
Veľkoplošné okná
Všetky inzeráty makléra
Šimona Kmeťová
Vždy som túžila po práci, kde by som mohla ľudom pomáhať. V realitách som sa našla. Či už potrebujete poradiť v spleti realitných pravidiel a zákonov, alebo len hľadáte niekoho, kto pochopí Vaše potreby a poskytne odborné znalosti, som tu pre Vás. Postarám sa, aby predaj či kúpa nehnuteľnosti neboli pre Vás záťažou, ale príjemným zážitkom.