fbpx
BYT
/
Úspešne predaná

07/2019, BA- Nivy

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

192 900 €

Výmera

68 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
0
Cena
192 900 €
Poschodie
3
Výmera
68 m²
Lokalita
Bratislava, Ružinov

Tento 2-izb. kompletne zrekonštruovaný byt, ktorý predstavoval výbornú voľbu pre mladých ľudí, ktorí zamýšľajú bývať v širšom centre mesta, odkiaľ sa dostanú všade peši, na bicykli. Veľmi obľúbená lokalita Ružinov Nivy ponúka komplexnú infraštruktúru. Výhodou je jednosmerná, kľudná ulica, Kukorelli park vedľa domu, Trh Miletičova za pár minút na pešo a ešte omnoho viac.
Vo veľmi rýchlom čase sme nakoniec presne takéhoto záujemcu našli- mladý manželský pár, ktorý si chce užiť všetky benefity, ktoré im byt, lokalita ponúkajú.
Vzhľadom na skutočnosť, že záujemca býva ešte stále mimo SR, tak sme obhliadku vykonali ako video-obhliadku. Bola to pre mňa nová skúsenosť a evidentne to zafungovalo. Samotný proces zbehov veľmi rýchlo a verím, že ku spokojnosti všetkých zúčastnených.

Viac
Balkón
Bez ťarchy
Centrum mesta
Dobrá dostupnosť MHD
Komora
Kompletná rekonštrukcia
Malý bytový dom
Možnosť dispozičnej zmeny
Nepriechodné izby
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Pivnica
Tehla
Tehlový bytový dom
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Silvia Rašková
Ľudia od nepamäti potrebovali svoje bývanie, útočisko pred nepohodou, miesto bezpečia, istoty – DOMOV. Dovoľte mi, aby sme spoločne vyriešili Vaše nové bývanie a našli to správne miesto, pravý DOMOV pre Vás, a to všetko s úsmevom na tvári. Rada Vás budem sprevádzať procesom predaja alebo kúpy nového bývania, aby sme na konci dňa mali obe strany dobrý pocit z úspešného výsledku.