BYT
/
Úspešne predaná

10/19, BA- Rača

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

152 900 €

Výmera

59 m²
Počet izieb
2
Cena
152 900 €
Poschodie
2
Výmera
59 m²
Lokalita
Bratislava, Rača

Novostavba BYTOVÉHO DOMU bola vybudovaná v projekte na Rustaveliho ulici v roku 2017. Stavala sa kvalitne, poctivo z dobrých materiálov, aby uspokojila požiadavky klientov. Lukratívna oblasť Rače láka najmä svojou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do mesta či do prírody.
Bolo radosť predávať nehnuteľnosť, s ktorou som sa úplne zžila a naozaj si viem predstaviť, že keby som bola mladšia aj si ho kúpim. Kľudná lokalita mesta, na skok od Malých Karpát a zároveň električka pred domom prilákala viacero záujemcov.
Nakoniec si tento útulný kompletne zariadený byt aj s parkovacím státím vybral mladý pár ako svoje prvé spoločné bývanie vo vlastnom.
Tak už len zaželať, aby sa im spokojne a príjemne bývalo tak ako ako príjemne a hladko nám prebeholj tento obchod.

Viac
Detské ihrisko
Dobrá dostupnosť MHD
Lodžia
Novostavba
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Parkovacie miesto
Príroda
Šatník
So zariadením
Tehlový bytový dom
Test
Tichá lokalita
Veľký úložný priestor
Výťah
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Jana Homolková
Rovnako ako pre väčšinu ľudí, môj domov je mojím najväčším aktívom. Je to oveľa viac, než investícia, je to miesto, kde vyrastajú moje deti. Viem, že ľudia majú veľa emócií previazaných do svojich domovov. To je dôvod, prečo venujem toľko pozornosti na pochopenie potrieb mojich klientov, keď sa na mňa obrátia s požiadavkou na kúpu bytov, či domov.