BYT
/
Na prenájom

2-IZB.BYT – COLORHOUSE I., TOPOĽČANY

Typ

BYT

Ponuka

Na prenájom

Cena

570 € / mes.

Výmera

63 m²
Počet izieb
2
Cena
570 € / mes.
Poschodie
2
Výmera
63 m²
Lokalita
Topoľčany

Na prenájom moderný 2-izbový byt v polyfunkčnom bytovom dome Colorhouse 1 na druhom poschodí. Byt sa nachádza v ideálnej lokalite, ktorá spája život centra mesta s pokojným prostredím. Len 5 minút chôdze vás delí od obchodov, reštaurácií, kaviarní, kultúrnych zariadení a ďalších vymožeností, ktoré centrum ponúka. Zároveň si však môžete vychutnať ticho a súkromie vďaka pokojnej štvrti.
Byt je dispozične riešený tak, aby splnil požiadavky na komfortné bývanie. Nájdete tu priestrannú obývačku s kuchynským kútom, spálňu, praktickú kúpeľňu, samostatné WC a balkón, ktorý poslúži ako ideálny priestor na relax. Kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi a poskytuje dostatok úložného priestoru.
Vďaka skvelej polohe a komfortnému vybaveniu je tento byt ideálnym miestom pre moderné bývanie. Byt je voľný od augusta.

Prenájom 570,- eur/mesiac
Depozit 1.140,- eur
Minimálna dĺžka nájmu 1 rok.

Viac
Balkón
Všetky inzeráty makléra
Tamara Šafranková
Nie každý má tú možnosť sa v práci môcť tak rôznorodo zapájať do procesu, a byť súčasťou tímu značky, na ktorú sme hrdí. Mojou prácou je odbremeniť kolegov od administratívy, byť súčasťou projektov, komunikovať s úradmi, byť v teréne s dronom v ruke či pripravovať homestaging. Spokojný klient a pripravený maklér v našej fullservisovej kancelárii je aj môj výsledok. Som Tamara, prvá tvár, ktorú u nás stretnete, ako vstúpite.