BYT
/
Na predaj

2-IZB. BYT – TRENČIANSKA TEPLÁ

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

102 900 €

Výmera

42 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
1
Cena
102 900 €
Poschodie
0
Výmera
42 m²
Lokalita
Trenčín

2-izbový byt “C” je ideálny štartovací byt pre mladých ľudí, alebo naopak pre seniorov, lebo sa nachádza na mierne zvýšenom prízemí.

Je svetlý, otočený ja juh a má praktickú dispozíciu s dvomi nepriechodnými izbami. Celková výmera bytu je 41,95 m2. Väčšia izba má 19,2 m2 a menšia 11,5 m2, obe s vysokými stropmi, ktoré sú typické pre takéto vilové domy.

Cena zahŕňa okrem bytu v štádiu štandard s dokončenou kúpeľňou a kuchynskou linkou, užívanie 1 parkovacieho miesta, vlastnej časti záhrady, a taktiež podiel na spoločných zariadeniach, priestoroch domu a priľahlých pozemkoch.

Vila Štefánik ponúka zaujímavé a štýlové bývanie v asi najkrajšom dome v Trenčianskej Teplej, po kompletnej rekonštrukcii. Nachádza sa len 6 km od kúpeľného mesta Trenčianske Teplice a 10 km od krajského mesta Trenčín.

V dosahu 500 m je dostupná prakticky všetka občianska vybavenosť. Bezproblémové dochádzanie na všetky smery budete mať nielen autom či vlakom, ale kľudne aj bicyklom a do kúpeľov sa v lete môžete odviezť historickou električkou.

Podrobné informácie vám rada poskytnem na obhliadke.

Viac
Dobrá dostupnosť MHD
Malý bytový dom
Nepriechodné izby
Občianska vybavenosť
Parkovacie miesto
Uzavretý areál
Vlakové spojenie
Vyhotovenie v štandarde
Zrekonštruovaný BD
Všetky inzeráty makléra
Gabriela Likavská
Oblasť realít ma vždy veľmi zaujímala a navyše som sama viac krát menila bývanie. Keď sme sa naposledy presťahovali z bytu do domu, prišla do toho aj zmena zamestnania po rokoch práce v medzinárodnej spoločnosti. Spojila som tak moje osobné aj pracovné skúsenosti z obchodu, financií, či práce s ľuďmi, a v tejto profesii ma najviac teší a motivuje, že môžem reálne pomáhať klientom napĺňať ich predstavy o ideálnom bývaní či investičných zámeroch. Z vlastných skúseností viem, že mať pri sebe spoľahlivého partnera pri náročných rozhodnutiach sa určite oplatí.