BYT
/
Na predaj

2-IZB. BYT – TRENČIANSKA TEPLÁ

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

102 900 €

Výmera

42 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
1
Cena
102 900 €
Poschodie
0
Výmera
42 m²
Lokalita
Trenčín

2-izbový byt “C” je posledný voľný byt na mierne zvýšenom prízemí. Je svetlý, otočený ja juh a má praktickú dispozíciu s dvomi nepriechodnými izbami. Celková výmera bytu je 41,95 m2. Väčšia izba má 19,2 m2 a menšia 11,5 m2, obe s vysokými stropmi, ktoré sa priam ponúkajú na ich praktické využitie. Napríklad pre vytvorenie pohodlných poschodových postelí do detskej izby, pod ktorými bude ešte dosť priestoru na gauč či písací stôl.

Cena zahŕňa okrem bytu v štádiu holobyt s peknou laminátovou podlahou, užívanie 1 parkovacieho miesta, vlastnej časti záhrady, a taktiež podiel na spoločných zariadeniach, priestoroch domu a priľahlých pozemkoch.

Vila Štefánik ponúka zaujímavé a štýlové bývanie v asi najkrajšom dome v Trenčianskej Teplej, po kompletnej rekonštrukcii. Nachádza sa len 6 km od kúpeľného mesta Trenčianske Teplice a 10 km od krajského mesta Trenčín.
V dosahu 500 m je dostupná prakticky všetka občianska vybavenosť. Bezproblémové dochádzanie na všetky smery budete mať nielen autom či vlakom, ale kľudne aj bicyklom a do kúpeľov sa v lete môžete odviezť historickou električkou.

Neváhajte a objednajte sa na obhliadku.

Viac
Dobrá dostupnosť MHD
Holobyt
Malý bytový dom
Nepriechodné izby
Občianska vybavenosť
Parkovacie miesto
Uzavretý areál
Vlakové spojenie
Zrekonštruovaný BD
Všetky inzeráty makléra
Gabriela Likavská
Oblasť realít ma vždy veľmi zaujímala a navyše som sama viac krát menila bývanie. Keď sme sa naposledy presťahovali z bytu do domu, prišla do toho aj zmena zamestnania po rokoch práce v medzinárodnej spoločnosti. Spojila som tak moje osobné aj pracovné skúsenosti z obchodu, financií, či práce s ľuďmi, a v tejto profesii ma najviac teší a motivuje, že môžem reálne pomáhať klientom napĺňať ich predstavy o ideálnom bývaní či investičných zámeroch. Z vlastných skúseností viem, že mať pri sebe spoľahlivého partnera pri náročných rozhodnutiach sa určite oplatí.