BYT
/
Na predaj

2-IZB. BYT – TRENČIANSKA TEPLÁ

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

114 000 €

Výmera

60 m²
Počet izieb
2
Cena
114 000 €
Poschodie
2
Výmera
60 m²
Lokalita
Trenčín

Pozývame Vás na obhliadku úžasného 2-izbového bytu, ktorý má výbornú atmosféru, praktickú dispozíciu a veľmi pekne prerobenú kúpeľňu. V cene je zahrnutý aj spoluvlastnícky podiel na spoločnej komunitnej záhrade s altánkom, hojdačkami a preliezkami, dokonca aj s funkčnou vírivkou na leto.
Byt sa nachádza v menšom tehlovom bytovom dome s vlastnou kotolňou, na ideálnom 2. poschodí zo 4, s výmerou až 60 m2, balkónom, pivnicou, spoločnými priestormi na bicykle, kočíky, či sušiarňou a bezproblémovým parkovaním pri dome. Môže ponúknuť nie len príjemné bývanie, ale aj investičné možnosti.

V blízkom okolí je kompletná občianska vybavenosť. Lokalita má výbornú dopravnú dostupnosť do Trenčína či na diaľnicu D1 a je len 6 km od kúpeľného mesta Trenčianske Teplice.
Teším sa na stretnutie pri obhliadke.

Viac
Balkón
Detské ihrisko
Malý bytový dom
Nízke prevádzkové náklady
Občianska vybavenosť
Pivnica
Predzáhradka
Tehla
Uzavretý areál
Vlakové spojenie
Všetky inzeráty makléra
Gabriela Likavská
Oblasť realít ma vždy veľmi zaujímala a navyše som sama viac krát menila bývanie. Keď sme sa naposledy presťahovali z bytu do domu, prišla do toho aj zmena zamestnania po rokoch práce v medzinárodnej spoločnosti. Spojila som tak moje osobné aj pracovné skúsenosti z obchodu, financií, či práce s ľuďmi, a v tejto profesii ma najviac teší a motivuje, že môžem reálne pomáhať klientom napĺňať ich predstavy o ideálnom bývaní či investičných zámeroch. Z vlastných skúseností viem, že mať pri sebe spoľahlivého partnera pri náročných rozhodnutiach sa určite oplatí.