fbpx
BYT
/
Na prenájom

2-IZB. BYT – TRNAVA

Typ

BYT

Ponuka

Na prenájom

Cena

600 € / mes.

Výmera

55 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
1
Cena
600 € / mes.
Poschodie
1
Výmera
55 m²
Lokalita
Trnava

Súkromie a tiché bývanie je presne to, čo vystihuje tento 2-izbový byt (55,51 m2) v rezidencii Kopánka. Ide o úplne nový (ešte neobývaný), kompletne zariadený byt na 1 poschodí s výťahom. Disponuje dostatkom úložných priestorov, veľkým balkónom (5,69 m2), vlastným parkovacím miestom na parkovisku pred bytovým domom aj pivničnou kobkou. Rezidencia Kopánka je jediný bytový dom (lokalita samých rodinných domov) v časti Pekné Pole a nachádza sa v slepej ulici, čo zaručuje naozaj kľudné bývanie. Priamo v bytovom dome nájde nájomca malú taliansku kaviarničku, kaderníctvo aj kozmetiku a na prechádzku sa môže vydať do novej oddychovej lokality Štrky, ktorá je vzdialená len pár minút od domu pešou chôdzou. Veľkou výhodou je tiež rýchle napojenie na obchvat mesta.

Mesačný prenájom 600,-EUR (470,-EUR prenájom bytu + 30,-EUR prenájom parkovacieho miesta + 100,-EUR všetky služby a energie).
Bývanie pre jednu maximálne dve osoby. Nefajčiar, bez zvierat.
Nasťahovanie možné ihneď.
Vratný depozit vo výške mesačného nájmu.

Viac
Balkón
Dobrá dostupnosť MHD
Malý bytový dom
Novostavba
Parkovacie miesto
Pivnica
S výhľadom
Šatník
So zariadením
Stropné chladenie
Tichá lokalita
Výťah
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Alena Marhevková
Už piaty rok sa teším zo svojej práce v oblasti realít, kde nielenže spoznávam nových ľudí, ale aj aktuálne pracujem s výborným a hlavne profesionálnym kolektívom tímu Riešime bývanie. Či už ste sa rozhodli prenajímať vlastnú nehnuteľnosť, alebo naopak hľadáte pre seba najvýhodnejší nájom, spravím všetko preto, aby som Vás týmto procesom spoľahlivo, ľudsky a s úsmevom previedla do úspešného konca. Teším sa na spoluprácu.