BYT
/
Na prenájom

2-izb. byt – Žilina, Lenčova

Typ

BYT

Ponuka

Na prenájom

Cena

870 € / mes.

Výmera

55 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
1
Cena
870 € / mes.
Poschodie
6
Výmera
55 m²
Lokalita
Žilina

Prenajmeme moderný 2-izb. byt s balkónom a privátnym prekrytým parkovacím miestom v Žiline na Lenčovej ulici v novostavbe Rudiny II. Byt sa nachádza na šiestom poschodí s krásnym výhľadom z balkóna. Nábytok v byte je úplne nový a moderný, na mieru, s pohodlnou veľkou posteľou. Virtuálna obhliadka je spracovaná a byt si môžete pozrieť kedykoľvek z pohodlia vášho domova. Byt je voľný. Kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku s Riešime bývanie Žilina. Podmienky prenájmu: minimálne na 1 rok, depozit vo výške 2x mesačná platba, bez domácich zvierat, 1 – 2 osoby, v cene nájmu sú zahrnuté energie pre dve osoby.

We are renting a modern 2-room apartment with a balcony and a private covered parking space in Žilina on Lenčova Street in the newly built Rudiny II complex. The apartment is located on the sixth floor with a beautiful view from the balcony. The furniture in the apartment is brand new and modern, custom-made, with a comfortable large bed. A virtual tour is available, so you can view the apartment anytime from the comfort of your home. The apartment is available immediately. Contact us to arrange a viewing with Riešime bývanie Žilina. Rental conditions: minimum 1-year lease, a deposit of 2 months’ rent, no pets, 1-2 persons, and utilities for two people are included in the rent.

Viac
Novostavba
Parkovacie miesto
Slnečný
Všetky inzeráty makléra
Ján Ratulovský
V realitách sa pohybujem už viac ako 10 rokov. Za tento čas som zrealizoval niekoľko stoviek prevodov nehnuteľností a prenájmov. Už od začiatku som sa snažil uprednostniť záujmy ľudí, ktorých som zastupoval, pred rýchlym ziskom a som vďačný, že väčšina klientov sa ku mne vracia aj po rokoch. Dávam si záležať aby sa ich predstavy o kvalitnej službe naplnili na 100% a tiež, aby vyriešenie kúpy či predaja bolo príjemným zážitkom. Svoje pôsobenie som sa rozhodol spojiť so značkou Riešime bývanie nakoľko ľudia v tíme Martina Čapa zastávajú rovnaké hodnoty a spokojnosť klienta je pre nich kľúčovým parametrom úspešnosti celej značky. Ak sa rozhodnete využiť moje služby vždy budem pre Vás pracovať s maximálnym nasadením.