fbpx
BYT
/
Na predaj

2-izb. byt, Zimná, Trebišov

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

67 000 €

Výmera

55 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
0
Cena
67 000 €
Poschodie
3
Výmera
55 m²

Štartovný byt pre mladý pár, či ako prvé samostatné bývanie pre jednotlivca v centre Trebišova, má rozlohu 55m2 s murovanou pivnicou 15m2.

Južná orientácia zabezpečuje jeho svetlosť a v chladných, ale slnečných dňoch, k teplu domova prispieva aj slnečná energia.

O úložný priestor nie je núdza. Všetko schováte do vstavaných skríň s posuvnými dverami.

Pivnica je dostatočne veľká aj pre uloženie bicyklov, alebo príručnú dielničku.

Zasklenený balkón z obývačky je orientovaný na južnú slnečnú stranu. Predaj nie je podmienený kúpou inej nehnuteľnosti a je voľný okamžite po vysťahovaní.

Viac
Centrum mesta
Čiastočná rekonštrukcia
Ideálna orientácia
Komora
Nepriechodné izby
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Pivnica
Plastové okná
Slnečný
Tehla
Veľký úložný priestor
Vlastné kúrenie
Všetky inzeráty makléra
Erika Vargaeštokova
Už v detstve som začala rozvíjať svoju vášeň k nehnuteľnostiam, keď som stavala domy z Lega, neskôr presúvala nábytok vo svojej izbičke a vrcholom bolo vybúranie steny v dome, keď sa nikto nedíval. Táto vášeň so mnou ostala až doteraz v podobe zútulňovania bývania. Po skončení štúdia na British College of Interior Design, som sa rozhodla spojiť krásnu prácu s ľudmi, bytový dizajn a predaj nehnuteľností do jedného celku. Aby som však zvyšovala svoju odbornosť a znalosť, neváhala som začať štúdium na Stavebnej Fakulte TUKE. Nepoznám krajší pocit ako ten, že všetky tie roky vzdelávania pomáhajú mojim klientom či už v procese nákupu, alebo predaja nehnuteľnosti.