BYT
/
Na predaj

2-IZB. BYTY – TRNAVA

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

161 990 €

Výmera

38 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
1
Cena
161 990 €
Poschodie
0
Výmera
38 m²
Lokalita
Trnava

Kvalitná tehlová stavba a vysoký štandard, také sú Vilky Cukrová. Podlahové kúrenie v každej izbe a štedré terasy sú zárukou maximálneho pohodlia a komfortu. Svieža ranná kávička, aj príjemná letná večera na teraske ešte nikdy nechutili lepšie. Veľké pivničné kobky s výmerou 6 m2 oceníš, ak si potrebuješ uskladniť sezónne oblečenie, športové vybavenie alebo bicykel, zároveň budeš môcť využiť workoutové ihrisko priamo v objekte určené iba pre obyvateľov. Domov, kde ti nič nechýba.

V dvoch blokoch je plánovaných spolu 9 viladomov (v každom maximálne 10 bytov). Vďaka tomu sa Vilky Cukrová dokážu premeniť na príjemný komunitný priestor s dobrými susedskými vzťahmi.

– Tehlová stavba
– Presvetlené byty
– Plastové okná s trojsklom
– Predpríprava na vonkajšie žalúzie (orientované na J/Z)
– Predpríprava na klimatizáciu
– Lodžie, terasy a predzáhradky
– Podlahové kúrenie
– Veľké pivničné kobky
– Nebytové priestory

Celú aktuálnu ponuku bytov na predaj nájdete priamo na stránke projektu www.vilkycukrova.sk

Viac
Lodžia
Malý bytový dom
Nízke prevádzkové náklady
Novostavba
Občianska vybavenosť
Parkovacie miesto
Pivnica
Podlahové kúrenie
Predzáhradka
Terasa
Všetky inzeráty makléra
Slavomír Tuleja
Nehnuteľnosti sú mojím životom už 20 rokov. Opakovane pomáham klientom kupovať a predávať ich nehnuteľnosti bezpečne, a čo najbližšie k ich ideálnej predstave. Pokiaľ si zvolíte spoluprácu so mnou, získate partnera, ktorý dlhodobo sleduje situáciu na realitnom trhu a odporučí kúpu alebo predaj Vašej nehnuteľnosti za najlepšiu cenu. Budete mať istotu, že svoju nehnuteľnosť, alebo peniaze za predaj získate bezpečne a bez rizika neúspechu alebo straty.