BYT
/
Na predaj

2-IZB. PODKROVNÝ BYT – TRENČIANSKA TEPLÁ

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

139 900 €

Výmera

58 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
1
Cena
139 900 €
Poschodie
2
Výmera
58 m²
Lokalita
Trenčín

Tento byt je jedinečný a má úžasnú atmosféru podkrovia s priznanými trámami. Je priestranný, celková rozloha je 58,15 m2. Denná zóna sa dá krásne využiť na kuchyňu, jedáleň a obývačku. Spálňa má 14 m2 a je orientovaná na východ. Dokonca aj v kúpeľni sú dve okienka a dostatok priestoru pre práčku a skrinky. Treba ho prísť pozrieť osobne, byt vás doslova očarí hneď pri pootvorení dverí.

Cena zahŕňa okrem bytu v štádiu holobyt s peknou laminátovou podlahou, užívanie 1 parkovacieho miesta, vlastnej časti záhrady, a taktiež podiel na spoločných zariadeniach, priestoroch domu a priľahlých pozemkoch.

Vila Štefánik ponúka nové a štýlové bývanie v asi najkrajšom dome v Trenčianskej Teplej, po kompletnej rekonštrukcii. Nachádza sa len 6 km od kúpeľného mesta Trenčianske Teplice a 10 km od krajského mesta Trenčín.
V dosahu 500 m je dostupná prakticky všetka občianska vybavenosť. Bezproblémové dochádzanie na všetky smery budete mať nielen autom či vlakom, ale kľudne aj bicyklom a do kúpeľov sa v lete môžete odviezť historickou električkou.

Neváhajte a objednajte sa na obhliadku.

Viac
Dobrá dostupnosť MHD
Holobyt
Ideálna orientácia
Kompletná rekonštrukcia
Malý bytový dom
Občianska vybavenosť
Parkovacie miesto
Tehlový bytový dom
Uzavretý areál
Vlakové spojenie
Zrekonštruovaný BD
Všetky inzeráty makléra
Gabriela Likavská
Oblasť realít ma vždy veľmi zaujímala a navyše som sama viac krát menila bývanie. Keď sme sa naposledy presťahovali z bytu do domu, prišla do toho aj zmena zamestnania po rokoch práce v medzinárodnej spoločnosti. Spojila som tak moje osobné aj pracovné skúsenosti z obchodu, financií, či práce s ľuďmi, a v tejto profesii ma najviac teší a motivuje, že môžem reálne pomáhať klientom napĺňať ich predstavy o ideálnom bývaní či investičných zámeroch. Z vlastných skúseností viem, že mať pri sebe spoľahlivého partnera pri náročných rozhodnutiach sa určite oplatí.