BYT
/
Úspešne predaná

03/2019: 2i byt – BA, Záhorská Bystrica

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

149 000 €

Výmera

0 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
1
Cena
149 000 €
Poschodie
4
Lokalita
Bratislava, Záhorská Bystrica

Byt v 8-ročnom bytovom dome. Posledné 3 poschodie, výhoda – žiadni susedia nad hlavou. Veľká loggia prístupná z obývačky aj spálne. K bytu patrilo parkovacie státie v podzemnej garáži, z ktorej sa dá výťahom dostať suchou nohou priamo k bytu.
Pracovala som so skutočnosťou, že sa byt predával kompletne zariadený, bol vo vynikajúcom stave, reálne málo obývaný. Tieto argumenty podporili nastavenú cenu na hornej hranici možností. Zároveň sa v dome predával ďalší 2-izbový byt. Všetci záujemci si obhliadli oba a mohli porovnávať.
Byt bol predaný za plnú ponukovú cenu, hoci bola vyššia ako druhý byt v ponuke. Neboli nutné žiadne rekonštrukčné práce a majitelia sa mohli okamžite nasťahovať.

Viac
Lodžia
Nepriechodné izby
Občianska vybavenosť
Podzemné parkovanie
Slnečný
Test
Výťah
Všetky inzeráty makléra
Jana Homolková
Rovnako ako pre väčšinu ľudí, môj domov je mojím najväčším aktívom. Je to oveľa viac, než investícia, je to miesto, kde vyrastajú moje deti. Viem, že ľudia majú veľa emócií previazaných do svojich domovov. To je dôvod, prečo venujem toľko pozornosti na pochopenie potrieb mojich klientov, keď sa na mňa obrátia s požiadavkou na kúpu bytov, či domov.