BYT
/
Úspešne predaná

3/2022 BYT – NITRA

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

121 000 €

Výmera

55 m²
Cena
121 000 €
Výmera
55 m²
Lokalita
Nitra

Exkluzívne bývanie aj pre tých náročnejších. Klient hľadal priestranný a moderný byt v centre mesta a spolu s nami ho našiel. Ide o výnimočný projekt (Orbis Premium), ktorý sa nachádza na Štefánikovej triede v Nitre.

Orbis Premium sú luxusné byty v absolútnom centre Nitry. impozantné terasy a nádherný výhľad. Okrem toho i špičkové materiály, moderné technológie a pešia dostupnosť historického centra mesta pod Zoborom.

Viac
Bezpečná transakcia
Centrum mesta
Exteriérové žalúzie
Novostavba
Rekuperácia
Stropné chladenie
Všetky inzeráty makléra
Beáta Szárazová
Som obchodník, ktorý Vám pomôže riešiť Vašu životnú situáciu v oblasti bývania. Kúpa a predaj nehnuteľnosti je pre mňa vždy jedinečná udalosť, ani jedna nie je rovnaká. Mnohí z Vás ju robia prvýkrát a na celý život. Vypočujem si Vaše požiadavky a premením ich na realitu zodpovedne, so vzájomnou dôverou pre Vašu spokojnosť a splnenia sna o bývaní. Ste rodina, absolventi, alebo dôchodcovia? Ak riešite zmenu počas zabehnutého bývania, lebo to priniesli udalosti okolo Vás, tak som tu pre Vás odborne aj ľudsky. Moja práca je pre mňa celoživotným poslaním a životným štýlom. Prináša mi slobodu v rozhodovaní sa a tiež mojim klientom, rozhodnúť sa slobodne a správne pri výbere nehnuteľnosti a jej financovaní. Preto moju prácu milujem a robí radosť mne a mojim spokojným klientom.