BYT
/
Na predaj

3 -Izb. Apartmán – Bol, Chorvátsko

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

149 000 €

Výmera

60 m²
Počet izieb
3
Cena
149 000 €
Poschodie
2
Výmera
60 m²

Blízko mestečka Bol, ktoré je jedno z najluxusnejších letovísk v Chorvátsku na ostrove Brač sa nachádza snáď najznámejšia pláž v celom Chorvátsku – pláž Zlatní rat, dlhá cez 630m.
Pláž je označovaná ako Zlatý mys a v podstate tvorí jednu veľkú pláž, ktorá je vyhlásená za jednu z najkrajších pláží na svete. Zlatni Rat má tvar V, ktorý sa mení v závislosti na smere vetra a morských vĺn. Ide o mys a polostrov pri Jadranskom mori, nachádzajúci sa 1,5 km západne od obce Bol na južnej strane dalmatínskeho ostrova Brač. Vybrať sa tam môžete aj malebnou jazdou trajektom napríklad zo Splitu. Môžete sem pricestovať aj lietadlom. Na ostrove Brač je letisko.
3-izbový apartmán v Bole v bytovom dome číslo 73B je o výmere 51,84 m2 s balkónom o výmere 6,68 m2
Predáva sa zariadený. Kolaudácia bytového domu bola v roku 2011. Jeho vzdialenosť k moru je 300m. Príjemná okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je vhodná aj pre deti. Premáva tu vláčik, ktorým sa dostanete od apartmánu aj na pláž Zlatní rat.
Cestu Vám spríjemní výhliadka na lode, reštaurácie,park,obchodíky, vináreň a tržnicu s domácimi špecialitami. Promenáda vedie cez celé letovisko z veľkej časti cez borovicový les. Večer sú všade romanticky nasvietené reštaurácie popri pláži.
Sezóna tu začína už v apríli a končí až v októbri. Tieto mimosezónne mesiace lákajú predovšetkým surferov a jachtárov.
K apartmánu sa predáva Garáž o výmere 19,29 m2 za cenu 20.500 EUR.
Zároveň sa k apartmánu predáva podiel pozemku na prístupovú cestu o veľkosti (1/26) za 3.750,-EUR.
Vstúpte do vnútra cez našu 3D prehliadku a preneste sa na chvíľu do šumu morských vĺn a vánku vetra prostredníctvom videa.

Viac
Balkón
Bez ťarchy
Bezpečná transakcia
Garážové státie
Ideálna orientácia
Napojenie na všetky IS
Plastové okná
S výhľadom
Všetky inzeráty makléra
Beáta Szárazová
Som obchodník, ktorý Vám pomôže riešiť Vašu životnú situáciu v oblasti bývania. Kúpa a predaj nehnuteľnosti je pre mňa vždy jedinečná udalosť, ani jedna nie je rovnaká. Mnohí z Vás ju robia prvýkrát a na celý život. Vypočujem si Vaše požiadavky a premením ich na realitu zodpovedne, so vzájomnou dôverou pre Vašu spokojnosť a splnenia sna o bývaní. Ste rodina, absolventi, alebo dôchodcovia? Ak riešite zmenu počas zabehnutého bývania, lebo to priniesli udalosti okolo Vás, tak som tu pre Vás odborne aj ľudsky. Moja práca je pre mňa celoživotným poslaním a životným štýlom. Prináša mi slobodu v rozhodovaní sa a tiež mojim klientom, rozhodnúť sa slobodne a správne pri výbere nehnuteľnosti a jej financovaní. Preto moju prácu milujem a robí radosť mne a mojim spokojným klientom.