fbpx
BYT
/
Na predaj

2-IZB. BYT (B8) ČIERNA VODA

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

119 800 €

Výmera

58 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
1
Cena
119 800 €
Poschodie
2
Výmera
58 m²
Lokalita
Chorvátsky Grob, Senec

PRAKTICKÝ 2-IZB. BYT (B8) S VEĽKÝM ŠATNˇIKOM
Prídite sa pozrieť na úplne novú ponuku bytov v komornej atmosfére rodinných domov na Čiernej Vode. Jedná sa už o druhú etapu, ktorú nájdete na začiatku Chorvátskeho Grobu na Kukučínovej ulici.

BYTOVÉ DOMY KUKUČÍNOVA 2 sú situované v novej časti obce, kde vyrastajú novostavby pre rodiny. Ponúkajú viaceré alternatívy – od 1izb., 2izb. 3izb. až po 4izb. byty s balkónom, terasou, či žiadanou veľkou predzáhradkou. Moderné otvorené dispozície bytov naplnia Vaše požiadavky na funkčnosť a komfort bývania. Sami si môžete vybrať z ponuky vlastný štandard. Od podláh, interiérových dverí až po sanitu, to je príležitosť vytvoriť si bývanie podľa svojich predstáv. Samozrejmosťou pri každom byte je aj vonkajšie parkovacie miesto a pivničná kobka a to všetko v cene !

2 IZB. BYT (B8) má výmeru 58,4 m², obývacia izba spojená s kuchyňou s veľkým šatníkom. Podlahové kúrenie zaručí nízke mesačné náklady. Byt sa nachádza na 2. /3 v nízkopodlažnom tehlovom bytovom dome. K bytu prináleží jedno parkovacie miesta a pivničná kobka v cene. Uvedená cena 119.800 EUR je za holobyt. Cena bytu aj so štandardom je 127.200 EUR.

Viac
Detské ihrisko
Malý bytový dom
Nízke prevádzkové náklady
Novostavba
Optický internet / TV
Parkovacie miesto
Pivnica
Príroda
Tehlový bytový dom
Vyhotovenie v štandarde
Všetky inzeráty makléra
Bohumil Vítek
Mám za sebou pôsobenie v bankovom sektore, ale okolnosti ma priviedli k realitnej činnosti, kde som sa 7 rokov venoval komerčným nehnuteľnostiam. Avšak až pri nehnuteľnostiach ako sú byty, rodinné domy a pozemky, ktoré sú určené na bývanie som pochopil, akú veľkú zodpovednosť nesieme my realitní makléri, keď sa na nás ľudia obracajú s dôverou pri kúpe a predaji tej svojej nehnuteľnosti. Pre mňa je táto dôvera veľmi zaväzujúca, takže každý prípad beriem veľmi osobne.